Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Mikor lesz készleten, mikortól vásárolható XY készülék?


ticzadam

Kérdés

Ajánlott posztok

  • 0

Sajnos hiába írja a webshop, hogy melyik boltokban van, a helyszínre látogatva kiderül az igazság, hogy nincs. Megrendelni pedig nem szeretném, mert pl 16gb-osbol egyetlen helyen kapható zöld, gondolom az is annyira, mint a pólus centerben lévő kizárólag kék színű 8gb a webshop szerint, ami szintén nincs, vagy tán arra értik ami ki van rakva megfogni.

 

A rendelést úgy főleg nem szeretném leadni, hogy nincs készlet, es ki tudja mikor lesz - mert sajnos engedné leadni amúgy (olyan színből is, ami már sehol nincs raktáron).

 

Sajnos.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Van egy központi web shopos raktár ami nem egyezik a boltok raktárkészletével.  Engem eddig minidg hívtak bármi gond volt nem volt shop raktárában de volt xy T-pontban azt is el árulják melyikből mennyi van polcon ha nyugodtan rendeled meg. Iletve elötte a 1430 is értekezhetnél ott pontosan látják hol mennyi van. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Lehet kicsi a kereslet, ettől függetlenül az új BB vonal nem olyan rossz (tudás és dizájn).

Z10-est használtam, komolyan mondom az üzenetkezelésben nagyon ott van a szeren (sms, e-mail, whatsapp, satöbbi).

Ami bosszantó volt, az a hívásszűrés és smsszűrés mint olyan hiánya (lehet azóta ez megoldott, de tavasszal még hiánycikk volt)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

szia!

erre ezen a fórumon nem fogsz választ kapni :-), mert vmelyik "feltételek"szerint ez nem ügyfélszolgálati csatorna.

még az itt: http://www.t-mobile.hu/lakossagi/akciok/akcio/hamarosan_kaphato_mobiltelefonok megjelenő telefonokra sem szokták tudni megmondani, hogy melyik teló mikorra várható, mert biztosan függ a gyártótól és a szállítástól....

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Amúgy még szerepel a kínálati listán, igaz készleten nincsen...

 

Szerintem vedd fel készletértesítőre és kapsz üzenetet, ha lesz ismét.

 

Amúgy nem rossz a az F6, mint telefon, de azért tudsz helyette alternatívát találni.

 

Sztem nézd meg az LG F60-at, árban közel van a sima F6-hoz:

 

LG F60

 

Vagy ha drágább is belefér, akkor G2 mini vagy G2, azok sem rosszak...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
  • Telekom

Ez teljesen igaz, de ezért nem  feltétlenül a bb hibás, (talán annyiban hogy rosszul pozícionálta a market placet) hanem inkább az app írok, akik látják hogy appjuknak nincs konkurencia, így akár milyen gagyi is lehet érte pénzt kérni.
Tovább a bb10 elboldogul androidos .apk-val szólva a probléma részben egy kis barkácsolással orvosolható.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Mind az F6, az F60 és ez az L65 közel van egymáshoz.

Nem mondom, hogy nem egy ligában versenyeznek, de azt sem hogy igen (2 mag vs 4 mag, cortex vs krait), így az L65 talán a leggyengébb összességében minden paramétert nézve, de itt meg képbe jön, kinek mi kell egy telefonban, mint funkció.

Szóval nem biztos, hogy olyan nagy öröm az L65, de tuti van akinek elég a téma...

 

Halihó! Most jött a kalendáriumi SMS a T-től, hogy az LG L65 okosteló memó. kártyával a Move S díjcsomagra vállalt 2 éves hűséggel 18 960 Ft csak online! Még tavaly feliratkoztam erre az SMS értesítőre, és most is kapom. Szerintem nézd meg az újabb telefonokat is :-)

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

nekem még olyan szoftverem volt a Z10-en, ahol direktben az .apk fájlok nem voltak támogatottak

 

oké, hogy a portolás, mint olyan akár megoldás is lett volna, de kábé 10 portolt app-ból 7 nem indult el, a maradék 3-ból meg ha kettő jól futott, az siker kategória volt...

 

egy darabig jó móka a berhelés és okosítás, de egy idő után unalmas tud lenni...

 

ha tényleg van olyan stabil és megbízható szoft, ami az apk fájlokat alapból kezeli, akkor lehetne jövője a bb-nek, de én félek, hogy eléggé mélyen vannak ahhoz, hogy innen hamar visszakapaszkodjanak, főleg ahogy a droid/alma/ms hármas nyomul előre...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Hogy mi várható, azt ide szokták feltenni:

 

http://www.t-mobile.hu/lakossagi/akciok/akcio/hamarosan_kaphato_mobiltelefonok

 

Lutri, hogy a lenovo be tud-e törni a szolgáltatókhoz, az 860-as modell ráadásul még februári bejelentéses kütyü, szóval necces, hogy lehet-e majd kapni egyáltalán...

Mobilpiacra (+tablet) most kezdenek erősebben betörni, laptop vonal már erős volt eddig is, de ez nerm garancia semmire sem...

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...