Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Mobilinternet váltás lehetséges?


Kalup Krisztián

Kérdés

Sziasztok!

Holnap járt volna le a hűségidőm és már terveztem, hogy nagyobb adatkeretre váltok, ezt meg is tettem 3 gb, de gondolkodom a 6 gb mobilneten. Az előfizetésnél a vállalt minimum havi díj 4590 Ft, az újabb váltással pedig 4492 Ft lenne a havi díj.

Szóval lehetséges lesz váltanom? mivel ez egy drágább adatcsomag lesz a jelenleginél.

 

Köszönöm

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
5 perce, abit írta:

Szia @Kalup Krisztián,

Mivel a hűség lejárt, így most már tudsz olcsóbb csomagokra is váltani. A vállalt költség szintje csak a hűségidő alatti időszakra vonatkozik, ha hűségidő alatt akarsz kisebb csomagra váltani, kötbért kell fizetned. 

Mai napon váltottam 3 gb mobil netre, de a későbbiekben lehet váltanék még fejlebb 6 gb-ra és ezeknek a havi díjait írtam a kérdésben. 1 év hűségidővel váltottam.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Kalup Krisztián
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2019. 04. 15. at 21:48, abit írta:

Milyen csomagod volt a tegnapi váltás előtt?

Elméletileg a 3 GB-ról simán válhatsz 6-ra, viszont vissza már nem. 

Az előfizetés kötésekor lévő legkissebb csomag, azaz 400mb. A magenta kedvezményt figyelembe veszik a hűség idő alatt válallt minimum költési szintnél? Mert a kedvezménnyel együtt 100 ft-al olcsóbb a csomag mint a válallt minimum, ha váltanék 3 gb-ról 6-ra.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Kalup Krisztián
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...