Ugrás a tartalomhoz
  • 0

TV rendelés


Roland77

Kérdés

  • Válaszok 160
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Ajánlott posztok

  • 1

Én november végén rendeltem tv-t. Azt mondták, hogy karácsonyra megkapom. Sajnos a tv-t nem kaptam még meg.  És ugyan az ügyfélszolgálaton nagyon kedvesek és megértőek, de érdemben nem tudtak semmit mondani arra a kérdésemre, hogy mikor kapom meg végre a tv-t. Viszont azt tudták, hogy a rendelés folyamata elindult....hát, sokra ezzel az infóval nem mentem. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Üdv!

Én Szeptember 10-én rendeltem a tv készülékem,majd novemberben miután sokat idegeskedve vártam hívtak hogy megjött...örültem de aztán mikor megtudtam nem jó helyre vitték hanem kb 200 kilométerrel arréb (okát mai napig sem tudom) már teljsen felrobbantam...Vártam még kb 3 hetet és végre megjött persze ezt a történetet 60 oldalra sem tudnám leírni mennyit telefonáltam kérdezősködtem....aztán mikor meghozták,behozta a "futár" ,én persze nem kértem szerelést mivel pc hez használom,nagyon örültem hogy végre ittvan...2 napig használtam,majd észrevettem egy apró pixelhibát,amit azonnal jeleztem.Ismét felhívtam a T-home ot,majd azt mondták hívjam a gyártót,azonnal hívtam is.Mondanom sem kell a gyártó kommunikációs munkatársa nagyon segítőkész volt,és elmondta hogy mivel 3 napon belül jeleztem a boltnak (thome) kell cserélniük azonnal.Vissza is hívtam őket...Ekkor bő 10 perc telefon után eldöntötték hogy cserélik ennek kb 1 hónapja azóta is a pixelhibásat használom....persze korántsem ilyen rövid a valós történet ezt így tömörítettem ,de ami ideg volt bennem a végére azt senkineksem kívánom!!!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

December 1.-n rendeltem egy televíziót. Többszöri rákérdezésre sem történt semmi.  Illetve 8-án felhívtak hogy 10 napon kiszállítják!  Nos letelt a tíz nap, sőt húsz is és nem történt semmi!  Talán januárban megkapom amit karácsonyra szerettem volna.  Vagy jövő karácsonyra?  Szertném ha fehívnának legalább elnézést kérni vagy legalább honorálnák valamivel a hosszú várakozást!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

@Roland77 

 

Jóváhagyták már a rendelést?

Ha nem, akkor vagy törölték mert nem felelsz meg a feltételeknek,vagy meg se kapták a rendelést ha online adtad fel,vagy ha jóváhagyták akkor pedig lehet,hogy közben elfogyott...

 

1412 felhív 5 menüpont folyamatban lévő ügyek!

 

Sajnos mi sem jártunk jobban , december 1- rendeltünk, 08-án kiderült hogy nem fogadták, majd 13-án telefonon egyeztetünk adatokat szállítási címet stb, azóta semmi az igért 10 nap már eltelt. Sajnos a 1412

valós felvilágosítást nem ad , legalább a megadott elérhetőségekre egy üzenetetett lehetne küldeniük. Nem tudom, hogy ezek után szertenénk még a gyerekeimmel bármit rendelni . Én megértem hogy nincs már, de egy értesítést megérdemelnének azok akik bizalmat szavaztak nekik.  

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Én ugyanigy jártam csak,tegnap felhivtam az ügyfélszolgálatot tudják hogy megrendeltem november 6-án eddig azt mondták hogy nemsoká kiszállitják ,de most már nincs készleten  de érdeklődjek 1-2 hét mulva hátha lessz .Megkérdeztem ha ujra rendelnék egy olyat ami még van készleten mikor tudnák kiszállitani azt mondták 30-nap .KÖSZÖNÖM SZÉPEN a gyerekemnek akartam megvenni karácsonyra hát szép ajándék lett.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Szia nem fogod megkapni mi is abban az időben rendeltük meg nekünk számlát szerzödést is küldtek de tv még sehol felhivtuk őket és arra hivatkoztak hogy országos hiany van (de igaz hogy máshol 24 órás kiszáltitásal lehet kapni a tv-t ) igy vagy várunk vagy törlik a szerzödést nem egy és nem két ember járt így

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Szia!Mi számított pont határídőnek?Mikor lett megrendelve?Én December 16 beszéltem az ügyintézővel és csak a 30napot mondták nekem is.Ahogy olvatam sok embernek nem jött még meg aki már Novemberben megrendelte vagy már nincs is készleten.Nagyon gondolkozom rajta,ha nincs visszamondom a rendelést,mert más készülék nem érdekel azért is rendeltem pont ezt.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Sziasztok!

 

Hát,nem lettem nyugodtabb az üzenetektől...! Én is hasonló cipőben járok! Dec.1-én rögzített megrendelésemmel elméletileg minden rendben, csak éppen hírzárlat van a készülékről! Az illetékes "elvtárs" csak e-mailben elérhető (az ügyfélszolgálatosok szerint), amire azonban nem válaszol! Vicc ez az egész! Legalább annyit közölhetnének, hogy nincs, nem volt, nem is lesz... stb. Rendeltem már pár dolgot a neten, de a legkisebb webáruházból is visszajeleztek pár nap után, egy ekkora cégtől joggal várna el hasonlót az ember lánya! :) Arra azonban felhívnám mindenki figyelmét, aki már több, mint 30 napja vár, hogy a köv. számlán 5000 Ft-ot jóváírnak a késedelemért! Nem nagy összeg, de min. ennyi jár az idegeskedésért! Kérjétek, mert szerintem maguktól nem ajánlják fel!!!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok!

 

Én is leírom az ezzel kapcsolatos tapasztalatomat, hátha valakinek a segítségére lesz. 

2014.12.01.-én rendeltem egy Samsung TV készüléket,  azért ekkor, hogy karácsonyra megkapjam. 

December 10.-én már sokaltam a dolgot, és felhívtam őket hogy mi a helyzet.

Azt az információt kaptam, hogy még nem lett elbírálva, de türelmemet kérték, és elmondták hogy 2-3 nap és el lesz bírálva a kérelmem. 

2014.12.16.-án már elfogyott minden türelmem, és ismét felhívtam őket, amikor ismét azt mondták, hogy még mindig nem lett elbírálva a kérelmem, és valószínűleg már csak az ünnepek után lesz belőle valami. 

Ezen a napon írtam nekik egy e-mailt, hogy nézenek utána a rendszerben, mert valami hiba miatt nem akar a dolog haladni.

2014.12.18.-án kaptam meg a választ, miszerint egy technikai hiba miatt nem rögzítette a rendelésemet a rendszer, így azt 2014.12.16.-án ismét rögzítették. 

Ekkor már semmi jóban nem reménykedtem, és teljesen lemondtam arról, hogy oda tudom adni a szüleimnek karácsonyra, ajándék gyanánt. 

Majd 2014.12.22.-én csörgött a telefonom, a futár volt az, és mondta hogy hozza nekem a rendelt TV készüléket. 

Az a vicces az egészben, hogy amikor felhívtam az ügyfélszolgálatot, mindig azt mondták hogy a Samsung munkatársai fogják kihozni nekem  a készüléket. 

Nem egyszer egyeztettem a Samsunggal, és soha nem találtak a rendelési listában. 

Mostanában nagyon nehezen mennek a dolgok a Telekomnál.   

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Dec. 9.-én igényeltem egy tv-t a telekom oldalon.
Szerintetek megérkezett már a "karácsonyi ajándék"?
Hát persze hogy nem.
A történet a következő.
Amikor igényeltem akkor azt kaptam válaszul az oldalon hogy 3 munkanapon belül fel fog keresni egy telekomos ügyintézö. Hiába vártam *****. Oké telefon kézbe 1412 gép jelentkezik.
5/1 és már az ügyintézöre várok közben szól az idegörlő zene. 14 percig szólt a zene mire végre elkezdett csörögni. Lezajlott a beszélgetés ami alapján minden oké volt. De hívjam fel a másik ügyintézöt aki a netet is meg tudja hosszabbítani na mondom jó. Ez is meg volt. Végre ott tartottam hogy lesz tv csak idő kérdése. Azt mondták 10 nap és megérkezik. Örültem is. Eltelt a 10 nap sehol semmi és közel volt a karácsony. Telefon kézbe 1412 újra és 5/1 ismét. Megint lement a procedúra mire azt mondja az illető hogy 24.-ig mindenféleképpen kiszállítjuk. Na újra öröm az ürömben. 24.-én a tv nem érkezett meg. Szuper karácsony volt ajándék nélkül. 27.-én ismét 1412 5/1 megint zene megint lezajlott egy kis beszélgetés. Amiben kiderült hogy a dolog folyamatban van. Oké. Elkezdtem bujni a netet infók után találtam is pár elégedetlen vásárlót. Azt sikerült leszürni hogy érdemes bemenni személyesen megkérdezni. 29.-én ez is megtörtént az ügyintézönek gyorsan ledaráltam egy regényt hogy mi a helyzet. Aki annyit mondott a két ünnep között 95% hogy kiszállítják. Oh akkor holnap vagy 31.-én délelőtt végre megérkezik de jó. Hát nem jött meg a tv, kicsit már idegesítő a helyzet így választottam a *******, majd jön opciót.
De nehogy már feladjam én nem arról vagyok híres.
Átcsúszott az ügy 2015-re boldog voltam hogy még mindig nincs tv.
Jan. 03.-án ismét megragadtam a telot 1412 5/1
végre hamar kapcsolt az ügyintézö és nem kellet azt a borzalmas zenét hallgatni ami elvileg nyugalmat sugároz. Kiderült hogy a tv dec. 17-én került megrendelésre. Csak pislogtam hogy mi van, miért 17.-én és akkor 09.-én mi történt?
Na jó ha 17.-én lett rendelve akkor ha 10 nap átlagosan a kiszállítás akkor hol a tv? Erre jött a válasz az nem 10 hanem 30 nap. A telefont ezzel a lendülettel le is "csaptam". Még most sincs tv pedig már visszaálltunk a normál kerékvágásba vége az ünnepeknek. Remélem a héten megjön és vége ennek az egésznek. Nem gondoltam volna hogy ennyire nyögve-nyelösen működik ez az egész. A telekom ügyintézöi meg kritikán aluliak. Azért van kivétel de sajna kevés.
A történet ott tart hogy jan. 7-én ismét telefonáltam 5/1 és újból zene + pár perc alatt recsegett az ügyintézö.
Gyorsan rákérdeztem hogy mi újság a tévével azt mondta látja de folyamatban van.
Na ezt más sokszor hallottuk úgyhogy kicsit keményebb határozott énemet előhuztam a poros pincéből, támadás.

- Mit is jelent a folyamatban szó?
- Hát hogy kiszállítás alatt van.
"Jaaa értem de már 2 hete folyamatban van."
- A kollégáj telefonon fognak önnel egyeztetni.
- Mégis miről ha kiszállítás alatt van?
- Időpont és cím.
- Azt esetleg nem tudja hogy mikor érkezik meg kb a tv?
- Sajna nem.

Tegnap értesített ismerős hogy amit ők rendeltek, szóltak nekik hogy hétfőn szállítják . Egy helyen lakunk és ők később is rendelték. Ez mi komolyan ez mi? Kiakadok. És az trillio százalék hogy többé semmit sem fogok rendelni telekomtól.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Valaki legyen szives válaszolni vagy hozzászólni!
Dec 16-án rendeltem egy samsung ue48h6400..készüléket, és egy 17 csatornás Sat tv-t. Dec. 18-án vissza is hívtak adategyeztetés miatt rendbe is volt minden 15 napot ígértek elbírálásra illetve kiszállításra. Innen kezdődtek a gondok(várakozás).Azt még hozzá kell tennem hogy mobil előfizetésemre vállalt hűségidőm dec.27 én lejárt így most már a telefonom kifizetve.De a gond az hogy otthoni szolgáltatásom még nincs és így rendelést követni egyáltalán nem tudok és még valami, az ugyfélszolgálatot már vagy 5 ször hívtam hogy mi ilyenkor a teendő csak az a baj hogy ő sem látja a rendelést és csak egy e-mailt tud nekik küldeni a címemmel, névvel kapcsolatba hogy hol akadt el a rendelés. Nem akartam ez idáig új rendelést leadni de már ez a fajta samsung tv nincs is a telekom kínálatában. Már ki vagyok idegileg a szlogenüktől hogy majd pár napon belül visszahívnak vagy keresnek.szerintetek adjak le egy új rendelést vagy várjak még? :( vagy valaki hasonló cipőben jár ....
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

@copre

Otthoni rendelés követésére nincs lehetőség úgy mint pl mobil részen,tehát ha otthoni ügyfél lennél akkor sem látnád az online felületen. Sat TV megrendelésed valószínűleg nem fordult  át a létesitőkhöz és elakadt valahol így nem is tudják,hogy menni kéne bekötni. Létesitésre 30 nap van akár csak a TV kiszállításra. Újra meg kéne rendelni személyesen és nem telefonon és nem online. Igen ez a TV már nincs a kínálatban elfogyott azt se tartom kizártnak,hogy emiatt törölték a rendelést utólag annak ellenére,hogy az egyeztetés megvolt,nem mindegyik ügyintézőnek van jogosultsága pl rá látni a raktár készletre,ezért előfordulhat ilyen,hogy befogadnak egy megrendelést de azt nem tudják teljesíteni mert időközben kifutott a készlet, várni meg nem érdemes rá mert nem tudni mikor tud a beszállító szállítani belőle. Egyébként Mobil részen 6 hónapon belül a számlák mindig időben ki lettek egyenlítve arany szinted megvan? Ezek kellenek a részletfizetéshez.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Az ügyintéző azt mondta  a rendelést látja (de semmilyen más információval nem tud szolgálni, még arra 

sem igazán reagált mikor rákérdeztem nem gond-e, hogy már nincs kínálatban az a tv) annyit közölt, hogy

jelzi a problémát a területi illetékesnek és "majd" keresnek. Csak az bosszant a törénetben azért rendeltünk tv-t mert a régi 9 éves Lcd elromlott,és mehetünk volna Pl a Mediaba de én mondtam a páromnak hogy rendeljünk a T-től köszönöm....

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

 

Nem vagyok Telekomos de szerintem le rögzítették a megrendelést és elfogyott a tv most meg várnak hátha jön majd újabb adag ha meg nem akkor jó szokás szerinte szó nélkül vissza törlik az egészet az a gáz hogy nem lát rá minden ügyintéző a raktárra simán be rögzíti közbe  lehet hogy csak a nyoma sincs annak a tv nek .

Lehet kéne nézni egy másik hasonló tv-t és arra ki cserélni a rendelést.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...