Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Foglaltat jelez a telefon


Márffy Magdolna

Kérdés

Tisztelt Fórum!

Kérdezni szeretnék valamit.Van egy mobilszám,amit ha a saját mobilomról hivok,akkor mindig foglaltat jelez,vagy rögtön egy pittyegés után szétkapcsol.

Ha ugyanezt a számot mondjuk a munkahelyi vezetékes telefonról hivom,akkor párat kicseng és utána mondja be,hogy hangposta jelentkezik.

Ha a saját mobilomról hivom,akkor rögtön foglalt,vagy a fent irtak szerint viselkedik.Gondolom nem mobilhiba nálam,mert több irányban beszéltem ma,hivtam is embereket vezetékes számokat és mobuilszámokat,és semmi gond nem volt.van olyan beállitási lehetőség,hogy foglaltat jelezzen,ha egy adott számrol keresik azt a számot?Mi lehet itt a gond?

Köszönöm előre is segitő válaszukat!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

11 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2
9 órája, Márffy Magdolna írta:

Hivásátirányitás nincsen bekapcsolva.Hivtam a Tét,ott sem.Azt mondták a Ténél hogy lehet hogy feketelistára lett téve a szám,lehet véletlenül is.Mert adtak eg kódot kettőskereszt 31 kettőskereszt,ezt üssem be a hivott szám elé.Mert ez a kód egyszeri alkalommal elrejti  hivószámomat.Meg is tettem,akkor kicsengett többször kb fél percig,és utána kapcsolt át hangpostára.

Akkor ott lesz a gond. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Hivásátirányitás nincsen bekapcsolva.Hivtam a Tét,ott sem.Azt mondták a Ténél hogy lehet hogy feketelistára lett téve a szám,lehet véletlenül is.Mert adtak eg kódot kettőskereszt 31 kettőskereszt,ezt üssem be a hivott szám elé.Mert ez a kód egyszeri alkalommal elrejti  hivószámomat.Meg is tettem,akkor kicsengett többször kb fél percig,és utána kapcsolt át hangpostára.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Meg tettem ezeket a lépéseket. Más mobilban is próbáltam. A hívás rögtön foglalat jelez. S kiirja:1 sim továbbítva. Áttettem a kártyát másikba, ott is ezt csinálja, de csak ezzel a számmal. Az eredeti Huawei Mate 20 pro mobilomnál is csak ezzel a számmal csinálja ezt. Érdekes SMS-t küldtem az kézbesítve lett. Ténél mondták, hogy nem telefon és nem kártyahiba. Mert akkor máshová sem tudnék telefonálni. Hálózati visszaállitást is csináltam. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2019. 05. 07. at 23:10, Márffy Magdolna írta:

Tisztelt Fórum!

Kérdezni szeretnék valamit.Van egy mobilszám,amit ha a saját mobilomról hivok,akkor mindig foglaltat jelez,vagy rögtön egy pittyegés után szétkapcsol.

Ha ugyanezt a számot mondjuk a munkahelyi vezetékes telefonról hivom,akkor párat kicseng és utána mondja be,hogy hangposta jelentkezik.

Ha a saját mobilomról hivom,akkor rögtön foglalt,vagy a fent irtak szerint viselkedik.Gondolom nem mobilhiba nálam,mert több irányban beszéltem ma,hivtam is embereket vezetékes számokat és mobuilszámokat,és semmi gond nem volt.van olyan beállitási lehetőség,hogy foglaltat jelezzen,ha egy adott számrol keresik azt a számot?Mi lehet itt a gond?

Hangulatos Szerencsejáték

Köszönöm előre is segitő válaszukat!

Ez a probléma valószínűleg az adott szám hívásátirányítási beállításaiból eredhet. Lehetséges, hogy a szám tulajdonosa úgy állította be a telefonját, hogy bizonyos számokról történő hívás esetén automatikusan foglaltat jelez, vagy rögtön a hangpostára irányít. Érdemes lehet felvenni a kapcsolatot a szolgáltatóddal, hogy ellenőrizzék, van-e ilyen típusú szűrés beállítva a hálózatukon.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...