Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Saját eszköz használata


Armageddon95

Kérdés

Üdv!

Azt szeretném kérdezni, hogy lehetséges a jelenlegi Sagemcomm F@st 3686AC HGW helyett saját eszközt használni?

Net L 500/22-es csomagom van, és hát ez a Sagemcomm annyira nem a szivem csücske, és lehetséges hogy tudnék szerezni egy Technicolor CGA 4233 tipusú készüléket, ami ugy már támogatja az EuroDocsis 3.1-et is. (tudom, hogy itt még csak 3.0 van, de azt is támogatja, s mivel itt már nem lesz optika a szerelő szerint jóideig, inkább csak a koaxot viszik tovább állítólag)

Szóval, ha szereznék egy fent említett típusú készüléket, tudnám használni a sagemcomm helyett?

Válaszokat előre is köszönöm!

Üdv:

Armageddon95

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2

@Armageddon95

Általában minden routeren van MAC klónozási funkció, bár van kivétel is, nem tudom, hogy a saját eszközöd tudná e,l illetve, hogy a rendszer figye e mást is a MAC címen kívül, ha igen, akkor ezt is buktad.

Továbbá ha van IPTV akkor végképp nem tudod használni, mert nem tudod, hogy milyen virtuális interfészt húz fel magában a Sagem az IPTV-hez, szóval ezt nem fogod tudni belőni a saját eszközben.

Annyit tudsz csinálni még, hogy a belsőhálózati forgalmadat leveszed a Sagemcomról, ezzel sokak állítása szerint stabilizálódik a helyzet.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
2 perce, btz írta:

Üdv @Armageddon95

Sajnos nem, mivel a szolgáltatás hozzá van rendelve az eszközhöz. Esetleg MAC klónozással.

Van még lehetőség bridged módra, ha nincs IPTV.

MAC klónozással még eddig nem foglalkoztam, de ha működőképes elviekben, utánanézek hogy egyáltalán hogy is kezdjek neki, mert ha működne mindenképpen kicserélném a sagemcommot.

IPTV-m pedig van sajnos, 3 beltérivel :(

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...