Ugrás a tartalomhoz
  • 3

PUK kód lekérdezése


szabozsanna

Kérdés

24 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
Ekkor: 2019. 05. 12. at 11:21, szabozsanna írta:

Sziasztok

Háromszor is hibásan írtam be a PIN kódomat, de a PUK kódomat nem tudom, ugyanis nem találom a kártyát, amin rajta van. Többen is írták, hogy itt a honlapon van mód a lekérdezésére... de hogyan? 

a válaszokat előre is köszönöm. 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Kérdezd le de hogyan ? Egy másik eszközről nem lehet belépni a fiókba mivel sms-be küldi a belépési kódot amit nem tudsz megnézni mivel le van tiltva a kártya szóval hogyan is van ez ? Csak mert nekem is sikerült elrontani a PIN -kódot de csak telefonszámhoz van adva a fiókom ami által nemtudok belépni hogy lekérdezzem a PUK-kódom

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: FüleViktor
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
  • Telekom

Szia! A PUK kódot ezen az oldalon https://bit.ly/3DGyL6V feltüntetett lehetőségekkel kérdezheted le, vagy kérheted munkatársaink segítségét is azonosítást követően chat felületünkön. Ha egyik megoldás sem megfelelő számodra, akkor személyesen üzleteinkben van lehetőség kikérni. Az ügyintézéshez a személyes okmányokra lesz szükség és az intézheti akinek a nevén van a Domino kártya.  Havidíjas előfizetés esetén pedig az előfizető jelenlét szüksége.  ^Szilvia 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...