Ugrás a tartalomhoz
  • 0

TelekomFon alkalmazással kapcsolatos segitség.


RokiHUN

Kérdés

Egy olyan problémám van hogy nem tudom melyik csomagokhoz jár pontosan TelekomFon bejelentkezési adat ugyanis én úgy tudtam hogy a Magentások mint én TV, Telefon, Internet egybe csomagnál ez jár. Viszont semmilyen bejelentkezési adatot nem kaptam. Nagyjából a Magenta csomag megjelenésénél váltottunk erre a csomagra viszont csak most figyeltem fel erre az alkalmazásra és vissza néztem az összes telekom-os sms-em és semelyikben sincs ilyen belépési adat. Pontosan melyik csomagokhoz jár? vagy ha nekünk járna hogyan lehet igényelni?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

1 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Szia @RokiHUN,

A Telekom Wi-Fi Fon-nal kapcsolatos információkat itt találhatod: [link]

Felhasználónevet és jelszót két féle módon kaphatsz:

  • Ha xDSL (réz) otthoni net szolgáltatásod van. Ez esetben egy ZTE Speedport Entry 2i vagy Speedport W 724V Ci digitális elosztódnak kell lennie, mely egy Fon pont is egyben. Ilyen esetben - postai úton - kapsz egy levelet a felhasználóneveddel és jelszavaddal kapcsolatosan.
  • Mobil előfizetés esetében a következő csomagok egyikét kell használnod: Next S, Next M, Next XL, Mobil S 2017, Mobil M 2017, Mobil L 2017 és Mobil XXL 2017. A 2019. április 26-ától elérhető új Mobil díjcsomagokban nem érhető el!
    Ilyenkor SMS-ben kell kapnod az adatokat. Ha ez nem történt meg, a 1414-en kérheted, amennyiben jogosult vagy rá.

Megjegyzésként: már optikai hálózaton működő Huawei HG8245H elosztó is tud Fon-t. Sagemcom ONT és HGW készülékek nem. :(

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...