Ugrás a tartalomhoz
  • 1

Internetkihagyás, -lassulás


Róbert [Budapest]

Kérdés

Tiszteletem/Helló!

Az utóbbi pár hónapban észleltem, hogy az (otthoni) interent 1-2 óránként megszakad (minden nap), majd 10 perc múlva visszaérkezik jóval lassabb formában. Majd egy negyed óra múlva ismént a régi. 2019 áprilisa előtt ezzel a problémával egyátalán nem találkoztam, de manapság sajnos rendszeressé vált.

Nem vagyok tisztában, hogy ez a szerver vagy saját háztartásunk hibájából fakad, de minden esetre nagyon zavaró tud lenni.

 

Valakinek előfordul hasonló fajta hiba? Mik a megfelelő teendők egy ilyen fajta probléma megoldására?

A válasz(oka)t előre is köszönöm és kellemes hétvégét mindenkinek. : )

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

Én sem

vagyok a telekommal

megelégedve.Ebben a pillanatban is annak

ellenere hogy bevan kötve a házba a gyors net,most is a saját mobil netemet hasznalom ami nem

telekom.egy kis eső és már nincs internet.de eső se kell

hozzá anélkül is csak úgy egyszerűen nem megy a net.még egy kommentet sem tud betölteni tiszta vicc az egész .gyorsnak se

mondhato ahhoz képest meg elég drága amiket tud.valoszinu én megfogok válni tole,mert ehhez nincs idegrendszerem.

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Kedves @Timea!

Köszönöm a hozzászólást, bár én a saját bejegyzésemet nem egy panaszlevélként tartottam számon. Ennek ellenére nagyra értékelem, hogy megosztotta e információt, továbbá kérem, saját egészsége érdekében látogassa meg ezt az oldalt.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kedves @abit!

Köszönöm a válaszát, sokat segített a telefonszámmal. Tüstént fel is keresem őket. Remélem tudnak segíteni előbb-utóbb.

A kábelek kifogástalanul vannak bekötve, nem hinném, hogy ez lenne a probléma, de majd kiderül.

További kellemes hétvégét! :)

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Róbert [Budapest]
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...