Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Szoftver, szoftverfrissítés


dragontwin19

Kérdés

Ajánlott posztok

  • 0
  • Telekom

ebben igazad van (azért itt zárójelben megemlíteném a WP-t, mert szintén az élen jár ebben), de azt is figyelembe kell venni, hogy az apple stratégiájának része, hogy a régebbi modelleken az új ios-ek egyre döcögősebbek, szimplán azért, hogy új vasra válts. Ezt tapasztaltad te is, és pont ezt akarták elérni.

ergonómiailag mindig nagyon jók voltak az iphone-ok, ez is jogos.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

igen, ezt adom, mivel használtam rövid ideig WP telefonokat is, belépő (520) és majdnem csúcsmodellt (820) is a maga idejében, tényleg nagyon rendben vannak szoftver és vas szempontjából

 

egyébként nem értem azokat az embereket, akik az WP telefonknál azt mondják, hogy nem tudják megszokni a csempés működést... pedig tök egyszerű és triviláis 1-2 óra nyomkodás után...

 

vágom, hogy a gyártó célja, hogy válts az újabb telefonra... egyik imseőrsőm nemrég volt amerikában és azt mondta, ohgy tök érdekes, a többségnek i4s telefonja van, van persze 5s is, de a tömegtelefon a i4s még...

ott pl állítólag rengeteg embernek most jár le a 2 év rabsága és feltehetően most vált 5s/i6/i6+ vonalra...

 

tök fura ez az ergonomia, mert amíg csak képen látod, vonakodsz tőle, de aztán élőben is megtapizod, rádöbbensz hogy nem is rossz ez... pl mikor az i6 modellek megjelentek, az arany változat képen nem tetszett..

aztán jöttek az unboxing videók, akkor már szimpi votl ez a szín, élőben meg lenyűgöző...

szóval érdekes ez, nagyon értenek ahhoz hogy "must have" érzéset generáljanak benned :D

 

 

 

ebben igazad van (azért itt zárójelben megemlíteném a WP-t, mert szintén az élen jár ebben), de azt is figyelembe kell venni, hogy az apple stratégiájának része, hogy a régebbi modelleken az új ios-ek egyre döcögősebbek, szimplán azért, hogy új vasra válts. Ezt tapasztaltad te is, és pont ezt akarták elérni.

ergonómiailag mindig nagyon jók voltak az iphone-ok, ez is jogos.

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Ez a Lollipop Update LG G3-ra engem is érdekelne. Párom már 1,5 hete megkapta, igaz neki független G3-ja van. De azt akkor is nehezen hiszem el, hogy a T-Mobile-nak ennyi időbe telik belerakni a saját plusz alkalmazásait, meg az elején az indulóképernyőt lecserélni a szokásos T-Mobile-osra. Ez kb. max 1 órás művelet. Ugyanis mást nem módosítanak rajta. Kinézetre ugyan az a szoftver, mint a független G3. Annyi hogy több plusz alkalmazás van benne, meg a betöltőképernyő a bekapcsoláskor nem a gyári LG, hanem T-Mobile. Remélem nem késnek ezzel is hónapokat. Már rég kint lesz az 5.1, mire megkapjuk az 5.0-t a T-Mobile-tól....vicc az egész...-.-

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Kedves én úgy tudom, más az új szoftverek megjelenése, ha független a teló, és más akkor, ha hálózathoz, szolgáltatóhoz kötött a készülék. Utóbbi esetben a szolgáltatók is letesztelik a gyártó által kiadott, fejlesztett szoftvereket, mégpedig azért is, hogy minden jól működik-e rajta. Ha jó, elfogadja, de ha nem jó, vissza is adhatja. Ez a procedúra pedig időbe telhet, szerintem legyél picit türelmes, hátha számodra is elérhető lesz majd. :-)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...