Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Szoftver, szoftverfrissítés


dragontwin19

Kérdés

Ajánlott posztok

  • 0

Elvben az ismert hálózatokra automatikusan csatlakozik a telefon, legalábbis tudtommal.

A wifid neve és/vagy jelszava az nem változik, mindig ugyan az?

 

Én felraktam a 3 hónapos i4s-emre. Sajnos, azóta nem jegyzi meg az itthoni wifi jelszavát, újra és újra be kell írnom... :-(  Ez vajon mitől lehet? És hogyan lehetne beállítani, hogy megjegyezze?

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

A 8-as alapverzió nem volt rossz, de az azt követő frissítés után érezhetően lassult a telefon, ki-kilépett időnként alkalmazásokból és egyszer-kétszer eldobta a 3g hálózatot, valamint már a menüben is meg-megreccent lapozásnál (kábé mint egy csengusz androidos csoda), a safari is bosszantó volt időnként a mobilhálózat miatt.

Na ezek az új szofttal nincsenek, mint jelenségek és még mintha az akkuidő is javult volna.

Erre értem, hogy stabilabb, használhatóbb lett :) De ez egyéni vélemény, több szem többet lát, több user több véleményt kreál.

Szóval akinek van tapasztalata, ossza meg nyugodtan :)

 

Egyébként ettől függetlenül gondolkodom, hogy 5s/6/6+ megoldás jobb lenne már talán, ott az új rendszer is villámsebesnek tűnik és más felhasználói élményt adnak már... (főleg a nagyobbak)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Nos, megnéztem a témát élőben és hát, i6 / i6 plus modelleken még brutálisabban fut a 8.1.1. szoft...

 

i4s-en is sokat javult, de a legújabb modelleken mint a villám... ok hogy a kijelző is nagyobb és pontosabban lehet így tapicskolni, de nagyon ütős a különbség...

még az 5s vs i6/i6+ sebesség is feltűnik, ha nem is kapásból elsőre rögtön...

 

Valaki használ iPhone 6 vagy 6+ készüléket és rajta a 8.1.1. szoftot?

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

oké, hogy hardver, meg minden, de tapasztalataim szerint eddig az almások optimalizálták magát a szoftvert egy adott vasra a legjobban...

meg tény, hogy 3 generációval későbbi megoldásról is van szó, de ettől függetlenül döbbenetes a sebesség

 

ami meg mé ütős a 6+ verzióban (a többi almában sem votl rossz), a méretén túl (ami szokható szerintem), hogy a forgatásokat irtozatosan jól és gyorsan reagálja le. és az egész telefon fogás sem olyan rossz

 

és gyárilag nem hajlik :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...