Ugrás a tartalomhoz
  • 1

Listaár


PRol

Kérdés

9 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 3

Hello @PRol, a tévék szerintem otthoni cuccnak számítanak így rendelve is, elvileg max. 30 napon belül megérkeznek, de a tapasztalataim alapján a gyakorlatban olyan egy héttel számolhatsz (ha benne vagy már, telnek a napok, és nagyon nincs még jóváhagyás, akkor érdeklődj a Ténél, nehogy valami akadás miatt hiába várj)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3
Ekkor: 2019. 06. 18. at 14:51, PRol írta:

Köszi az eddigi segítséget! 

Azt esetleg valaki tudja, hogy kb mennyi időt vesz igénybe a megrendelés jóváhagyása?

Szia @PRol,

A jóváhagyás munkanap esetén 1-2 nap. (Ha nem új előfizetésre kérted.)
Már ahogy @teherwagon is említette, kb. 30 napon belül szállítják. Pl. én esetemben pár nap alatt kihozták. :)
 

5 órája, teherwagon írta:

Hacsak nem valami kifutó darabra esett a választásod, ott lehet galiba B|

Kifutókat én nem látok TV-k között, csak újabb darabokat találtam. De olyankor is értesítenek ha elfogyott. (tapasztalatom alapján)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
Ekkor: 6/20/2019 at 6:27, PRol írta:

Köszönöm a válaszokat! Tehát akkor annak, hogy a szállítás időpontját megadhatom a rendelés során, nem sok jelentősége van, ha jól értem.

De, van jelentősége.

Ha például te rendelsz csütörtökön, és hétfőt választod időpontnak, megpróbálják azon a napon hozzád eljuttatni. Ha nem kivitelezhető valamilyen okból,  akkor marad a következő munkanap. De lehet úgy is kérni, hogy később szállítsák ki mert például nyaralsz. Vagy x napon elfoglalt vagy, így csak pár nappal később akarod átvenni. :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...