Ugrás a tartalomhoz
  • 0

E-mail szolgáltatás probléma


Robxer

Kérdés

Üdv. Olyan problémám van, hogy egyszerűen nem tudok belépni a levezőprogramba. Nem csináltam semmi jelszó változtatást meg semmi olyan dolgot ami ezt vâltaná ki. Mi lehet a baj? Hogyan tudnám orvosolni a problémát? Jelszó változtatással próbálkoztam már de olyan mintha észre se vette volna a rendszer. Mással is történt ilyen? Ügyfélszolgálatot is hívtam már Vanda elakadt amikor elmondtam neki a bajomat. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 4

Próbáld meg törölni a webmail.telekom.hu oldalhoz tartozó összes sütit és minden egyéb böngészési adatot, majd indítsd újra a szolgáltatásaid, de igazából a lényeg az lenne, hogy új IP címről próbálkozz. Például mobilinternetről. Ha továbbra sem megy, próbálj meg az online ügyfélszolgálaton ismét egy új jelszót beállítani, ügyelve arra, hogy biztosan a megfelelő jelszavat adod meg. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3

Üdv @Robxer

- Milyen fajta levelező programról van szó? A Telekom webes levelező klienséről, vagy valamilyen letölthető levelező kliens alkalmazásról? 

- Mik a beállítások, ha PC-s kliensről beszélünk? 

- Próbáltál e bejelentkezni másik böngészővel, ha a Telekom webes email kluenséről beszélünk? 

- Mi a hibaüzenet a belépési kísérletnél? 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Már megoldódott. A szolgáltató blokkolta az email fiókomat. Illetékteken spam küldés végett. Na ilyen sem fordult elő velem még sosem. Azt javasolták csináljak egy vírusírtást és feloldják a tiltást. Köszönöm a válaszokat. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Robxer
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...