Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Telefon-szolgáltatás érkezése első előfizetésnél


martonkocse

Kérdés

Olyan kérdésem lenne, hogy rendeltem egy készüléket + mellé előfizetést, ami édesapám nevéről át lett írva az enyémre, és dominos volt. Ez eddig rendben van, azt írták, hogy júni. 27-én 9:00-17:00 közt érkezik a készülék az üzletbe, de mint kiderült még "feldolgozás alatt" van, és ezért nem is érkezett meg...körülbelül mennyi idő lehet még, illetve pontos árat lehet ismerni az előlegről, hogy mennyi lesz? Mondtak 27, 47, illetve már 55 ezer forintot. 

Köszönöm a választ!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2

Mikor rendeltél? Ha előfizetést is rendelsz, akkor egy kis idő, mire átmész a hitelképességi vizsgálaton, meg elkészül a szerződés, stb-stb.
Előleget szállításkor kell fizetni, szóval ott meg is tudod mennyi az annyi. De az ügyfélszolgálatnak kéne azt tudni biztosra.

Nálam az történt, hogy egyik csütörtök délután leadtam a rendelésem, és hétfőt választottam ki. Nem szóltak, hogy mi van, én kérdeztem utána, és mondták, hogy csak szerdán kapom meg. Szerencsémre kedden nálam volt a rendelésem. Persze számítottam rá, hogy nem biztos az a hétfő, de akkor is furcsa, hogy nem kaptam semmiféle tájékoztatást.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
5 perce, abit írta:

Mikor rendeltél? Ha előfizetést is rendelsz, akkor egy kis idő, mire átmész a hitelképességi vizsgálaton, meg elkészül a szerződés, stb-stb.
Előleget szállításkor kell fizetni, szóval ott meg is tudod mennyi az annyi. De az ügyfélszolgálatnak kéne azt tudni biztosra.

Nálam az történt, hogy egyik csütörtök délután leadtam a rendelésem, és hétfőt választottam ki. Nem szóltak, hogy mi van, én kérdeztem utána, és mondták, hogy csak szerdán kapom meg. Szerencsémre kedden nálam volt a rendelésem. Persze számítottam rá, hogy nem biztos az a hétfő, de akkor is furcsa, hogy nem kaptam semmiféle tájékoztatást.

Az online felület, akkor miért engedte Neki kiválasztani az adott napot, ha tudható volt, hogy nem lehet megvalósítani?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
3 perce, dptrsk írta:

Az online felület, akkor miért engedte Neki kiválasztani az adott napot, ha tudható volt, hogy nem lehet megvalósítani?

Ez kizárt dolog, mer nem tudom. O.o:D Én is csodálkoztam esetemben, hogy mit keres ott a hétfő, mikor jó esetben is csak kedden lehetséges a szállítás.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: abit
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...