Ugrás a tartalomhoz

0630 - a kapcsolat napja


abit

Ajánlott posztok

MAR_111_Kapcsolat_Napja_1280x300_landing

Csak ezen a napon, csak azért, mert velünk vagy, mert Telekomos vagy kedveskedünk neked, hogy együtt ünnepeljük a kapcsolatunkat!

Kódolatlan nap: Ma minden tv-csatornát elérhetővé teszünk, a HD csatornákkal együtt! Semmit nem kell tenned, csak élvezd ma az összes alapkínálati tv csatornánkat otthon vagy TV GO-n bárhol!

Díjmentes fesztivál adatbővítő 3 GB 3 napra: Kifogytál az adatból? A Telekom alkalmazásban ma is bekapcsolhatod a díjmentes fesztivál adatbővítődet, mellyel 3 napig felhasználható 3 GB adatot kapsz. A szolgáltatást a nyár minden hónapján egyszer aktiválhatod.15 ezer ajándék! Válassz egyet közülük!

15 ezer ajándék! Válassz egyet közülük!

- 1 db Cinema City online mozijegy voucher 2D-s filmre
- 30%-os kedvezmény kupon 4 jegyre az idén 10 éves jubileumát ünneplő világhírű olasz énekes trió, az IL VOLO szeptember 29-i koncertjére a Papp László Sportarénába. Az akció a készlet erejéig érvényes.

- Szuper HBO MaxPak csomag egy hónapos kipróbálási lehetőség

Domino Day extra!
Dominós vagy? Ezen a héten nem csak a szerda, hanem 06.30. is a te napod!
A Telekom alkalmazásban 06.30-án is bekapcsolhatod a Domino Day ajánlataink közül az egyiket:
Domino Day 1 GB extra adat 1 napra
Az 1 GB adatmennyiség 06.30-án egyszer aktiválható és kizárólag az aktiválást követő 24 órában érvényes belföldön és EU roaming viszonylatban is. A rendelkezésre álló időszakot követően a fel nem használt adatmennyiség elveszik.
Domino Day korlátlan social media
A 06.30-ai aktiválást követő 24 órában a díjcsomagodban foglalt adatmennyiséget nem fogyasztja a szöveges és képi megjelenítésű tartalom a Facebook, LinkedIn, Instagram, MySpace, Snapchat, Twitter, Tumblr, Badoo, Foursquare, Pinterest, Regram közösségi oldalakon.
Domino Day 100 perc belföldi hálózaton belüli beszélgetés
A leforgalmazható díjmentes 100 perc beszélgetés 06.30-án egyszer aktiválható és az aktiválást követő 24 órában érvényes belföldi, hálózaton belüli hívásforgalomra.

 

 


https://www.telekom.hu/lakossagi/szolgaltatasok/akciok-kedvezmenyek/husegprogram/kapcsolatnapja#

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: abit
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

11 perce, Elszker írta:

Szuper lehetőség! Azt is áruljátok el (pontosan), hogyan lehet aktiválni. Ahol lehetne a leírtak szerint, nincs ilyen "fül" O.o Köszönöm. 

Ui.: az ingyenes fesztivál bővítő 3GB netre gondolok.

Szia!

Telekom alkalmazásban tudod bekapcsolni a Fesztivál bővítőt.

Az alkalmazásban bökj a hívószámodra - aztán van ott egy kocka amiben egy + jel van bökj rá arra, kicsit lejjebb görgetsz Bekapcsolható adat-szolgáltatások - Egyszeri szolgáltatások - és itt találod amit keresel. :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 órája, Roli82 írta:

Szia!

Telekom alkalmazásban tudod bekapcsolni a Fesztivál bővítőt.

Az alkalmazásban bökj a hívószámodra - aztán van ott egy kocka amiben egy + jel van bökj rá arra, kicsit lejjebb görgetsz Bekapcsolható adat-szolgáltatások - Egyszeri szolgáltatások - és itt találod amit keresel. :)

Köszi, megpróbálom. ?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 órája, abit írta:

Én nem tudtam a fesztiválosat bekapcsolni egyik előfizetésemre se, mert már egyszer megtettem. (Én mondjuk a szövegből azt vettem le, hogy újra ki lehet venni a netet. :) ) Domino Dayből meg net, korlátlan social, perc is kérhető.

Ajándékokat már éjféltől lehet igényelni. 

Szia, köszi az infót. Én úgy értelmezem, hogy 3 hónapig él, de havonta egyszer lehet aktiválni.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

5 órája, Roli82 írta:

Szia!

Telekom alkalmazásban tudod bekapcsolni a Fesztivál bővítőt.

Az alkalmazásban bökj a hívószámodra - aztán van ott egy kocka amiben egy + jel van bökj rá arra, kicsit lejjebb görgetsz Bekapcsolható adat-szolgáltatások - Egyszeri szolgáltatások - és itt találod amit keresel. :)

Szia, köszönöm sikerült! ?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Választott ajándék volt a  - Szuper HBO MaxPak csomag egy hónapos kipróbálási lehetőség . SMS -t megkaptam, de még mindig nem él a dolog. Felhívtam a 1414 et és ott mondták, hogy valami hiba miatt nem futott le, nézegessem reggel este, hátha valamikor aktiválódik és működni fog. Már újabb sms-t nem fogok kapni, de még semmi. 

:( 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

1 órája, Atesz írta:

Választott ajándék volt a  - Szuper HBO MaxPak csomag egy hónapos kipróbálási lehetőség . SMS -t megkaptam, de még mindig nem él a dolog. Felhívtam a 1414 et és ott mondták, hogy valami hiba miatt nem futott le, nézegessem reggel este, hátha valamikor aktiválódik és működni fog. Már újabb sms-t nem fogok kapni, de még semmi. 

:( 

Én is ezt választottam, de ez idáig még semmi nem történt. Éjfél után 4 perccel regisztráltam.  :D

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Én éjfél után 5 perccel regisztráltam, és tegnap már megkaptam a Szuper HBO MaxPak-et. HBO Go regisztáció még nem megy, de IPTv-n HBO VoD-al már lehet mindent nézni. Szerintem ma, vagy holnap meg kéne már mindenkinek kapni. Nekem azt javasolták chat-en, hogy ha a határidőig nem kapom meg, írjak az ügyfélszolgálati e-mail címen. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

19 órája, Atesz írta:

Semmi. Azóta se. Hát nem foglalkozik ezzel senki. Úgy vannak vele ajándék volt, nem sikerült ez van. :/

Nem tudom meg érné e egy telefont hogy állnak vele?!

Ha ma se aktiválják, szerintem írj nekik chat-en/e-mailben, vagy 1414-en hívd őket, mert ha helyesen töltötted ki, akkor meg kéne kapnod.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 órája, abit írta:

Ha ma se aktiválják, szerintem írj nekik chat-en/e-mailben, vagy 1414-en hívd őket, mert ha helyesen töltötted ki, akkor meg kéne kapnod.

Hívtam őket. Kiemelt magas prioritás a hibajegyen az IT szakik felé. De még semmi. Nincs megoldva. Holnap lesz egy hete hogy elindult a folyamat azt nem sikerült megoldani. Szomorú.

Inkább ne is adtak volna semmit. Azt nem zavarna. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válasz erre a témára...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...