Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Szolgáltatás sikertelen letiltasa


CAnita

Kérdés

Szep jó napot kívánok! 

Nem szerettem volna tovabb hogy a fiam felhasználja az 50 ezer ft mobilvasarlas keretet, igy letiltottam ezt a funkciót először februárba a telefonos ugyfelszolgalaton, azt követően személyesen is telekom üzletben. Mivel folyamatosan lehetett ugyanúgy fizetni vele. Mire azt a valaszt kaptam hogy nem tudjak sajnos, meg hogy biztos a letoltott applikacion keresztül vasarolt. Ha egyszer letiltom akkor sehol sem szabadba tudnia vásárolni nem? Azóta 3 hónap telt el, es 3x50 ezer ft társult a számlához. Amit most már nem is tudok kifizetni.a hűség idő még nem telt le. Nem tudom hogyan oldhatnam meg

Köszönöm szépen 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Üdv!

A Mobil Vásárlás Önkiszolgáló Felületen beállíthatsz vásárlási limitet, vásárlási kódot, megválaszthatod a kiegyenlítés módját.

A fizetési módok termékcsoportonkénti engedélyezésével Te határozhatod meg, hogy munkatársaid vagy családtagjaid számára mely Mobil Vásárlási termékek lesznek elérhetőek, így kordában tarthatod a mobiltelefonnal kezdeményezett vásárlási költéseket:

Teljes engedélyezés – univerzális egyenleg és havi számla terhére is elérhetők a Mobil Vásárlás termékcsoportok

Univerzális egyenleg és havi számla – a vásárlások alapbeállításként az univerzális egyenleg terhére valósulnak meg (amennyiben az nem 0 Ft)

Csak univerzális egyenleg – csak az előzetesen feltöltött egyenleg terhére történhet vásárlás

Teljes tiltás – nem használható a Mobil Vásárlás

>>> Mobil Vásárlás önkiszolgáló felület

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Hello @CAnita, a btz által írtakon túli mellékzönge (vagy másképpen az alapok bolygatása), én az első eset után elvettem volna tőle az előfizetést. elérésre nálunk a gyereknek Domino van, ott annyit használ, amennyit töltök rá (pár ezer Ft), így gyorsan kiderülnek az ilyenek, és nincs nagy para. egyszer futott bele emeltdíjas ügybe (oké, az csak hasonló, de a mechanizmus ugyanaz), egyenleg huss, így tiltottam mindent, megbeszéltük, azóta nincs gond (de marad a Domino :D)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...