Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Műsörújság


Judit50

Kérdés

8 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1
16 órája, Judit50 írta:

Szia beltéri egységem van most köttöték be egy hete es próbáltam mar minden hogy a tv mutatja is hogy veszi a telefonom es a telo is mutatja hogy ra vagyok kapcsolódva a tv-re megis mindig azt irja ki hogy hiba van

Okos TV-d van, és arra vagy rácsatlakozva? Mert leírásodból úgy értelmeztem. :)


Ha IPTV-d van, csak akkor használható a Műsorújság, műholdas (sat) TV esetén nem. Nézd meg, hogy van-e a STB beállításaiban Műsorújság összekapcsolás funkció. Menü > Extrák > Alkalmazások sor alatt kell lennie. Kiválasztod, és végigcsinálod a lépéseket.

musorujsag.jpg

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
20 órája, Judit50 írta:

Szia igen olyan beltérim van és igen van ilyenem a tv próbáltam is összekötni őket de csak keresi és egy idő után kiirja hogy most nem lehet próbáljam meg később!! lehet azért nem lehet mert itt ahol lakom még csak most köttik be a tv meg az internetet meg még nincs teljesen kiépitve?

TV szolgáltatás létesítése után nekem is ilyen volt egy kis ideig, hibát írt, mikor össze szerettem volna kapcsolni az appal. (Technicolor ISB2000 box.) Javaslom, hogy várj egy kicsit. Esetleg próbálkozz meg a box áramtalanításával.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: abit
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 7/19/2019 at 18:51, Judit50 írta:

Köszönöm a segitséget már áramtalanítással is próbálkoztam lehet tényleg várni kell még vele mert itt ahol lakom még nincs teljesen kiépítve a rendszer és lehet azért nem tudom még össze hangolni!! Próbálkozok és majd csak sikerül!!!

Rendben. Remélem minél hamarabb működni fog nálad is. :) Hasznos kis app.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...