Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Nyeremény felugró ablak


Dorci

Kérdés

Sziasztok,

ma a laptopon egyszer csak böngészés közben felugrott egy ablak, hogy a Telekom évfordulója alkalmábol mobilt stb. lehet nyerni, ha kitöltök egy ingyenes kérdőívet. Persze nem tettem, de az a baj, hogy bármit csinálok, újra feljön, így lehetetlen a netezés. Lefuttattam tisztítást, win.defender vizsgálatot, újraindítást, de semmi se segít. Az oldalról nem hagy továbbmenni, bezárni. Firefoxon jött elő, Operán úgy látom talán nem. Valami ötlet, mit csináljak? Köszönöm előre is.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

9 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

@Dorci

Olyanról még nem hallottam, hogy valamit ne lehetne valamilyen módon bezárni. Ha más nem, akkor zárd be az egész böngészőt, töröld a cachet, tilts le minden gyanús plugint, írd át a kezdőoldalt a google-ra például. Ezután ne keresd fel azt a weboldalt, ahol ilyenek ugrálnak fel. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

@Dorci

Értem. Azt hittem, hogy csak egy bizonyos weboldalon ugrik ez fel. Ha az Operán nem jön elő, akkor biztos, hogy olyan valamiről van szó, ami a Firefoxhoz kapcsoloódik. Az Index.hu és a HBOGO.hu biztosan nem fertőződött ilyenekkel, ezért ezt a ragályt valahol máshol szedhetted össze. Továbbra is javaslom, hogy minden plugint gyalulj le a böngészőről illetve a telepített és futó alkalmazásokat is érdemes lenne megnézni és ami nagyon ismeretlen eredetűnek tűnik, azt törölni. A böngészési adatoktól, cachetől is érdemes megválni, esetleg frissíteni a böngészőt vagy újra telepíteni, ha minden kötél szakad.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Kapuzárási pánik ...
Szeptember közepétől (2019-09-14) jön az erős ügyfél hitelesítés:
https://erosugyfelhitelesit...
Akkortól már a bankkártya adatok megszerzésével sem lehet pénz lenyúlni könnyedén.

Szeptember 14 előttig legyetek kellően óvatosak!

Firefox:

A friss Firefox alapbeállításainál nem jönnek fel ezek az ablakok.
Sajnos a portálok nagy részénél fel kell oldani a védelmet, hogy minden információ megjelenjen.
Sok helyen a képek és a videók egy része csak akkor látható.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Kalimera
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...