Ugrás a tartalomhoz
  • 1

Note 10+ előrendelés


DatBoiKhay

Kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy a fent említett telefont a bemutató után (Aug 7.) részletre lehetséges-e előrendelni?

Nyáron dolgozom és ebből a pénzből szeretném nekiállni fizetni (kb másfél évig tudom) a maradék fél évet pedig a jövő nyáriból ezért csak a részlet a megoldható.

A válaszokat előre is köszönöm! 

-KK

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 3

Hello @DatBoiKhay, előrendelés nem biztos, hogy lesz (ügyfélként ez nem látjuk, a Té meg az ilyen infókat nem szórja előre, szóval nézegesd a honlapot, és kiderül), részlet viszont biztosan igen. azonban ha ennyire nincs állandó jövedelmed, akkor bármennyire csábítóak a paraméterei, én a helyedben az ára miatt nem ragaszkodnék ehhez a telóhoz (ne érts félre, nem lebeszélni akarlak, ez csak én földhözragadt nézőpontom :D). a csepegtetett infók alapján bőven 1000 EUR fölé lövik (biztosan láttad, egyelőre nem hivatalos, ilyen-olyan forrásokra hivatkoznak), nálunk meg ugye az áfa, a vám...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3
Ekkor: 2019. 08. 01. at 0:16, DatBoiKhay írta:

Az lenne a kérdésem, hogy a fent említett telefont a bemutató után (Aug 7.) részletre lehetséges-e előrendelni?

Nyáron dolgozom és ebből a pénzből szeretném nekiállni fizetni (kb másfél évig tudom) a maradék fél évet pedig a jövő nyáriból ezért csak a részlet a megoldható.

A válaszokat előre is köszönöm! 

-KK

Szia!

2019. augusztus 7-én este bemutató után indul a Samsung Galaxy Note 10/10+ online előrendelés (2019. augusztus 22-én éjfélig tart).

Ezen a linken lesz majd

:)

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...