Ugrás a tartalomhoz

Megoldva, nem tartalmaz szöveget


szaboadam

Ajánlott posztok

Üdvözlet!

 

Úgy gondoltam új topicot nyitok a kérdéshez, mert ezt - ahogy láttam - előttem még senki sem vetette fel, és érdekelne, hogy pontosan milyen célt is szolgálnak azok a kis jelzések (egy pipa [solved] cimkével és egy áthúzott A betű egy kicsi négyzetben [nem tartalmaz szöveget] cimkével) a topic címek előtt illetve után? Nem igazán világos ugyanis számomra, hogy olyan főtopicok esetén, mint amilyen például a TVGO is ennek pontosan mi a szerepe, hiszen a topicon belül számos probléma felvetődhet - ezek mindegyikének megoldott voltát jelezné ez a pipa?

Ha egy javaslatot esetleg írhatok - már korábban is jeleztem - hogy a hosszú válaszláncolatok követése egy idő után elég nehézkes. De ha bevezetésre kerülne egy olyan megoldás, amely jobban elkülöníthető módon tenné lehetővé új hozzászolások közlését egy topicon belül ezt az opciót szívesen kiegészíteném a fórumon jó pár helyen látható, sárga "Megoldva!" plecsni adásának lehetőségével, mintegy megjelölve a legjobb megoldást, ami egyben segítené is egy adott problémára elérhető legjobb válasz gyors megtalálását.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válasz erre a témára...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...