Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Lassú Mobilnet. (Új telefon és több mobilnet)


Warhell

Kérdés

Sziasztok. 

Lenne egy olyan problémám hogy 1-2 hónapja vettem egy Samsung Galaxy S10+ és bővítettem a csomagban található nettet 1GB-ról 3GB-ra. És valamilyen oknál fogva lassú a mobilnettem a saját telefonomon, ezt úgy értem hogy ha osztanak nekem nettet azzal gyors és ha én osztom meg akkor az ismerősnek is gyors a mobilnett. Elvileg minden friss a telefonon szoftver, alkalmazások, stb. Néztem nincs be kapcsolva a telefonon és az alkalmazásokban sem valami adathasználat csökkentő beállítás. Eddig egy S8+ használtam 1GB nettel és azzal nem volt gondom. Mi lehet akkor a gond? szolgáltató? telefon?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

1 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2

Szia @Warhell,

Sok tényezőtől is függ a sebesség.

Milyen technológián neteztél? 2G/3G/4G? Egy cellára volt a két mobil felcsatlakozva? Melyik alkalmazásnál figyelted meg a lassúságot? Milyen telefonja van ismerősödnek?

Ezeket mind érdemes megvizsgálni. Újraindítást, repülő üzemmód ki-bekapcsolását tudom még javasolni.

Cellainformációt egy app segítségével tudod megnézni, amit Google Playből le tudod tölteni, [link]

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...