Ugrás a tartalomhoz
  • 0

4g modem


Pistapapa

Kérdés

Üdv!

Rendeltem nemrég egy Dlink sticket ami most rendelhető. Eddig egy Iphone 6s-t használtam modemnek notebook mellé, de ugye ha hívtak elment a net az nem volt jó opció, szóval választhattam, vagy veszek sticket es egy masodik sim kartyat 990-ért vagy Magentásként kapok 1300-ért 2 évre egy Sticket ingyen es még 6Gb netet az uj előfizetéshez. Na most megjott a stick, de kb egy Ft-ot nem ér az Iphone-hoz képest. Mig az Iphone-al 10mbit/10mbites netet kapok addig ugyan azon a területen a dlink stick csak valami 3/1-et tud vagy még annyit se, szóval az lenne a kérdésem, milyen sticket kellett volna választanom, ami felér az iphone képességeihez. Volt az a huwai meg egy sima modem volt, de naivan mivel a dlink volt a legdrágább azt választottam. De annak is örülnék ha esetleg mondanátok olyan modemet ami ugyan nem kapható az online shopban de jó lenne számomra. Szivesen lecserélném ezt a dlink sticket valami erősebbre, de gondolom ez igy telekomon belül álom kategória lenne.  :)

Köszönöm

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

11 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Hát az könnyen meglehet, de ez volt a legdrágább a shopba gondoltam ez *****a is lesz. :D Nézegettem én neten mi a külonbség a 3 kozott ami elérhető volt a telekom shopba de hat ehhez nem konyitok. Szoval milyet kene vennem hogy jó legyen ebben nem tudsz segiteni? :) Ez a dlink ez lehet jó lenne egy másik helyen, de speciel pont ahol akarom használni ott nem megyek vele semmire :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...