Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Feltöltőkártyáról váltás


Gyula87

Kérdés

Sziasztok. Feltöltőkártyás vagyok, mióta telefonom van (kb 2003 óta), mellé egy 500 megás mobilinternet előfizetéssel, ami már 2017 óta nem is rendelhető, nem szoktam túl sokat beszélni telefonon, jó ha 2-3 rövid hívásom van egy hónapban. De most találtam egy szimpatikusnak tűnő előfizetést  csomagot, ami jó lenne nekem(Kép) Az én értelmezésemben ebben nincs korlátlan hívás, csak annyit fizetek, amennyit telefonálok azaz perc díjas elszámolással (35Ft/perc) emellé lenne egy 3 gigás mobil internet.  A T-mobil egyik alkalmazottja viszont azt mondta, hogy ezzel a díjcsomaggal nem lehet telefonálni, nem is érti a 35 ft/perc kiírást. Valakinek van ilyen díjcsomagja? Tényleg nem lehet vele telefonálni? 
Csak azért meg nem akarok plusz 2500 forintot fizetni, hogy ilyen mobil netem lehessen és ki se használjam a telefonálást.
Köszönöm a válaszokat.

díjcsomag.png

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 3

Szia @Gyula87,

Nem értem miért mondták ezt, mikor semmi akadálya nincs a telefonálásnak ebben a csomagban sem (ennyi erővel Mobil s-el csak Telekomosokat lehet hívni ?), csak nincs kedvezményes korlátlanság/percek a csomagban, hanem annyit fizetsz, amennyit telefonálsz. A percdíj és SMS 35 FT / perc v sms.

Váltással kapcsolatban: ha átváltod az előfizetésed , futárszolgálat viszi neked az új SIM-et, amennyiben így kéred. A 1777-es számot kell hívni a még Domino-s kártyádról, és ott aktiváltatod a havi díjast. (1 perc) Onnantól a havi díjas, új SIM-et használhatod.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
11 órája, Gyula87 írta:

@abit? Ebben az esetben automatikus a szám hordozás, vagy kérni kell külön? Már ha egyáltalán lehetséges ez :) (Egyébként Domino Nap a jelenlegi feltöltőkártyás "csomagom")

Milyen számhordozásra gondolsz? Számhordozásról akkor van szó, ha pl. Telekomtól hordozod egy másik szolgáltatóhoz a számod, vagy fordítva. 

Ha Domino-rol váltasz Havi díjasra, a telefonszámod természetesen megmarad. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
Ekkor: 2019. 09. 04. at 21:57, abit? írta:

Szia @Gyula87,

Nem értem miért mondták ezt, mikor semmi akadálya nincs a telefonálásnak ebben a csomagban sem (ennyi erővel Mobil s-el csak Telekomosokat lehet hívni ?), csak nincs kedvezményes korlátlanság/percek a csomagban, hanem annyit fizetsz, amennyit telefonálsz. A percdíj és SMS 35 FT / perc v sms.

Váltással kapcsolatban: ha átváltod az előfizetésed , futárszolgálat viszi neked az új SIM-et, amennyiben így kéred. A 1777-es számot kell hívni a még Domino-s kártyádról, és ott aktiváltatod a havi díjast. (1 perc) Onnantól a havi díjas, új SIM-et használhatod.

@abit? Ebben az esetben automatikus a szám hordozás, vagy kérni kell külön? Már ha egyáltalán lehetséges ez :) (Egyébként Domino Nap a jelenlegi feltöltőkártyás "csomagom")

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Gyula87
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...