Ugrás a tartalomhoz
  • 0

iPhone 11 pro előrendelés érdekességek


KérdŐ

Kérdés

Szép napot mindenkinek. 

 A következő SMS-t kaptam a Telekomtól : Tisztelt Ügyfelünk! A xxxxxx azonosítójú rendelésének állapota "Készlet megérkezett" állapotra változott. Üdvözlettel: Telekom Ugyanez levélben is megérkezett, ahol egy link is volt ahol elvileg a megrendelésem állapota online megtekinthető. A link nem létezik. 404 -es hibát hoz, nem létező oldalt. Ha saját magam nézem meg a megrendelésem státuszát, ott továbbra is a “ készletre vár “ állapot olvasható. A telefonos kolléga is azt látja, hogy a státusz továbbra is készletre vár... A kérdésem az, hogy miért kaptam SMS-ben és e-mailben a fenti infókat ha “ mégsem úgy van “ ? Ez minden évben amúgy így történik, hogy előrendelek valamit, de valahogy mindig előbb jut mindenki más hozzá... Legutóbb több napi telefonos egyeztetés után derült ki hogy “ ja tényleg, küldjük majd ... “ Ez valamiféle prioritás változás a haverok / rokonok javára az előrendelők között ? Mi a véleményetek ?

5AAA7A6F-F14B-4812-8FBF-24EB8F053429.jpeg

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

1 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

Hello @KérdŐ, valószínűleg rendszerhiba vagy bénaság okozza (automatikusan átbillent valami vagy valaki véletlenül átbillentette, amikor még nem kellett volna)

Ekkor: 2019. 09. 19. at 1:16, KérdŐ írta:

...Ez valamiféle prioritás változás a haverok / rokonok javára az előrendelők között ? Mi a véleményetek ?

az előrendelés egy központi készletből megy, ott nincs olyan, hogy Józsi jófejségből félrerak pár darabot a vip ügyfeleinek. bár nem tudom, de elképzelhetőnek tartom, hogy üzletben rendelve, vásárolva (a hentes, a pék vagy a zöldséges törzsvásárlós megoldásai alapján szabadon) viszont lehet ilyen. mindenesetre az biztos, hogy az Apple (saját összeesküvés-elméletem, hogy szándékosan, a marketing részeként) rendszeresen kevesebbet ad az új telókból, mint amennyire igény van :( így az első pár hónapban sajna nem egyedi a várakozás a kiszemelt  darabra (jómagam Androidot használok, tehát nem futottam bele, de itt a fórumon többször többen jelezték már)

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: teherwagon
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...