Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Telekom Univerzális távirányító összehangolása Akira tv készülékkel!


blaszlo

Kérdés

Sziasztok!

A Telekom univerzális távirányítóját nem tudom összehangolni az egyik Tv készülékkel.
A tv típusa Akira LED-B01HU32H, a hozzávaló távirányító RCT-B04TU, a Telekom oldalán található  bővített Tv készülék kódok listájában a márkához 0079 kód tartozik, aminek beállítására a tv készülék nem reagál.
Lenne esetleg valakinek ötlete, esetleg milyen más kóddal lehetne megpróbálni, hogy működjön?

Válaszokat előre is köszönöm!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

1 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

Hello @blaszlo, esetleg ha több beltérid, így több távirányítód van, próbáld másikkal, hátha csak a távirányító vacakol. ez lenne az öröm-boldogság, mert azt cserélik Té üzletben. a talált kód helyett viszont nem nagyon lesz másik (a Tének és a távirányító gyártónak ugyanaz a kódlistája, mint amit találtál, az Akira szerviznek, képviseletnek meg sejtelme sem lesz az egészről), ez a rákfenéje az egzotikus kütyüknek :( jó tévé egyébként? én még nem is hallottam róla, és a Google is csak annyit dobott fel, hogy valami szingapúri csodacég gyártja

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...