Ugrás a tartalomhoz
  • 1

Domino Day


pandúr

Kérdés

5 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2
1 órája, Bikfic írta:

Nekem az alkalmazás dobta fel ingyenes 4gb októberben címszó alatt de ha rámentem hogy megnézzem a Telekom appban, akkor sehol se volt az adatcsomagok között. Btw mindenhol kerestem. Sejtésem szerint egy utólag visszavont ajánlatról lehetett szó. Boldog volnék ha nem így lenne. Tavaly nagyon jól jött ugyanez.

Mikor dobta fel az ajánlatot?

Egyébként ez minden szerdán van Domino day néven, és 24 órára választható net/perc. Októberben összesen 5 gigát lehet aktiválni, arra értette.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
Ekkor: 2019. 10. 14. at 21:54, abit írta:

Mikor dobta fel az ajánlatot?

Egyébként ez minden szerdán van Domino day néven, és 24 órára választható net/perc. Októberben összesen 5 gigát lehet aktiválni, arra értette.

Bár mindegy de szerintem nem szerdán kaptam az értesítést. Kár hogy most nincs olyan ajánlat :(

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Nekem az alkalmazás dobta fel ingyenes 4gb októberben címszó alatt de ha rámentem hogy megnézzem a Telekom appban, akkor sehol se volt az adatcsomagok között. Btw mindenhol kerestem. Sejtésem szerint egy utólag visszavont ajánlatról lehetett szó. Boldog volnék ha nem így lenne. Tavaly nagyon jól jött ugyanez.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...