Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Telekom Wi-Fi Fon bekapcsolása Sagemcom 5655V2 eszközökön!


blaszlo

Kérdés

Sziasztok!
A tegnap éjszakára meghirdetett hálózatkorszerűsítés után észrevettem, hogy a Sagemcom 5655V2 eszközöm elkezdett sugározni egy titkosítatlan Telekom Fon WiFi HU nevű hálózatot a sajátom mellé, ugyanazon számú csatornákon.
A Wifi Fon szolgáltatás igénybevételéhez szükséges régi felhasználó névvel és jelszóval nem enged fel a hálózatra. Az új jelszó és felhasználónév megtudásához hívtam az ügyfélszolgálatot, az ügyintéző hölgy szerint a Telekomnál nem vehető igénybe ilyen szolgáltatás. Az lenne a kérdésem, hogy hogyan lehetne megtudni a szolgáltatás igénybevételéhez szükséges adatokat?

Köszönöm előre is a válaszokat!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 3

Üdv Kedves @blaszlo

A Fon jelenleg átalakuló félben van. Addig, amennyiben nem szeretnéd, hogy digitális elosztód hotspotként üzemeljen, lehetőséged van kikapcsolni a telefonos ügyfélszolgálaton. 

Amint lesz konkrét információm a Fon jövőjét illetően, itt a fórumon közzé fogom tenni. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
3 órája, btz írta:

Üdv Kedves @blaszlo

A Fon jelenleg átalakuló félben van. Addig, amennyiben nem szeretnéd, hogy digitális elosztód hotspotként üzemeljen, lehetőséged van kikapcsolni a telefonos ügyfélszolgálaton. 

Amint lesz konkrét információm a Fon jövőjét illetően, itt a fórumon közzé fogom tenni. 

Ez jó hír, én örülök neki, mert néha nagyon jól tudott jönni a WiFi Fon. Arról van valami info, hogy kb mikor lesz használható? :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
5 órája, btz írta:

Üdv Kedves @blaszlo

A Fon jelenleg átalakuló félben van. Addig, amennyiben nem szeretnéd, hogy digitális elosztód hotspotként üzemeljen, lehetőséged van kikapcsolni a telefonos ügyfélszolgálaton. 

Amint lesz konkrét információm a Fon jövőjét illetően, itt a fórumon közzé fogom tenni. 

Kedves BTZ!

Eszem ágában sincs kikapcsoltatni, örülök hogy újra elérhető lesz ez a szolgáltatás! 
Köszönöm az infókat!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
4 órája, blaszlo írta:

Kedves BTZ!

Eszem ágában sincs kikapcsoltatni, örülök hogy újra elérhető lesz ez a szolgáltatás! 
Köszönöm az infókat!

Rendben. Az biztos hogy a jövőben is bármikor bárki számára ki és bekapcsolható lesz ez a szolgáltatás, amit már maga a FON fog üzemeltetni nem a Telekom. Én azt az információt kaptam, hogy valamilyen szerződéses keretek között használja a FON hotspotként a Telekom digitális elosztóit továbbra is, míg régebben magának a Telekomnak a szolgáltatása volt ez és a FON volt szerződésben a Telekommal, hogy a FON tagok is elérhessék. Ha jól értelmezem a szituációt, most fordul a kocka. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...