Ugrás a tartalomhoz
  • 0

ISDN állapotjelzések


rainman

Kérdés

ISDN vonalat hívok.
Régen azhoz voltam szokva, hogy kapok visszinformációt:
mondjuk mobilról hívok egy PP ISDN vonalat: 
Ha hívott bekapcsolta a DND-t, akor szövegbemondás, hogy "a kért szám saját kérésére nem kapcsolható"
Vonalszakadás esetén szövegbemondás: " a megadott szám műszaki hiba miatt nem kapcsolható"
S0 busz hiba esetén a hívásom azzal az üzenettel zárul, hogy "nincs válasz" (tel.kp látja az NT-t csak az mögött nem talál berendezést)
A minden működik, csak forgalom van esetében meg ha mindkét b csatorna foglalt, akkor a mobilomon ezt a szövegen infót kaptam, hogy "A hálózat foglalt".

Na most ezhez képest bármi hibát generáltam, csak annyit kaptam, hogy a mobilom 2-3 másodperc után eldobta a hívásomat, alaphelyzetbe tért. Máshonnan hívva meg az az üzenet, hogy a szám foglalt. MÉG AKKO)R IS HA MEGSZAKÍTOTTAM AZ U INTERFÉSZT (műszaki hiba!!)!!!!.
Egykor a központos hónapokra visszamenőleg látta a bithibákat nap-óra-percre.. bentről újraindította a portot. Ma mi van??? Nem lát semmit. Majd kiküld vqalakit. IBT 10 vizsgálókészülék/műszer lesz-e nála?
 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

0 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

Még nincsenek válaszok erre a kérdésre

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...