Ugrás a tartalomhoz
  • 1

RTL Most+ szolgáltatás aktiválás


Brunnentaler

Kérdés

5 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1
5 minutes ago, teherwagon said:

Szívesen, és sajna nincs :( nem nagyon használom, így nekem teljesen elkerülte a figyelmem a váltás, csak most látom, hogy már tavasszal beharangozták. pont emiatt viszont intő jel, hogy egyelőre csak egy szolgáltatónál (szeptemberi hírek szerint hamarosan további egynél lesz) elérhető. ügyetlenül szervezték, vagy sokat kérnek érte (én meghagytam volna a klasszik verziót, amíg nincs legalább pár szerződés, mint ahogyan a Facebookon reklamálják, sőt, a külhonba szakadt hazánkfiai miatt akár véglegesen)

Háát igen eléggé átgondolatlan az egész.

Köszi mindensetre

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Szívesen, és sajna nincs :( nem nagyon használom, így nekem teljesen elkerülte a figyelmem a váltás, csak most látom, hogy már tavasszal beharangozták. pont emiatt viszont intő jel, hogy egyelőre csak egy szolgáltatónál (szeptemberi hírek szerint hamarosan további egynél lesz) elérhető. ügyetlenül szervezték, vagy sokat kérnek érte (én meghagytam volna a klasszik verziót, amíg nincs legalább pár szerződés, mint ahogyan a Facebookon reklamálják, sőt, a külhonba szakadt hazánkfiai miatt akár véglegesen)

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: teherwagon
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...