Ugrás a tartalomhoz
  • 0

tv csatornák eltűnése


Vér   Attila

Kérdés

A két kedvenc csatorna lett oda (Discovery Showcase, Discovery Sience)  nagyon hiányzik, az a szerencséje   t-hom -nak  hogy felénk  Szegeden nincs   konkurens   kábel  társaság   mert már régen  át  szerződtem volna ,  ugyanis  az társaság nem vette ki a kínálatból   ezt a két    legjobb   csatornát,  egy fajta vissza fejlődést látok a t-hom-nál   mindenféle   bóvli     semmi   értéket   és tudást   nem tartalmazó csatornákból  tömegével van,  lehet  hogy az emberek  lébutítása  lenne a cél??   

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Vér Attila
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1
16 perce, Vér Attila írta:

A két kedvenc csatorna lett oda (Discovery Showcase, Discovery Sience)  nagyon hiányzik, az a szerencséje   t-hom -nak  hogy felénk  Szegeden nincs   konkurens   kábel  társaság   mert már régen  át  szerződtem volna ,  ugyanis  az társaság nem vette ki a kínálatból   ezt a két    legjobb   csatornát,  egy fajta vissza fejlődést látok a t-hom-nál   mindenféle   bóvli     semmi   értéket   és tudást   nem tartalmazó csatornákból  tömegével van,  lehet  hogy az emberek  lébutítása  lenne a cél??   

Nem hiszem ,hogy ez lenne a cél,hogy butítsa a efiket a Telekom.Mi áll a háttérben, nem tudom.Viszont a távirányítón van az a bizonyos piros gomb, ami mostanság sűrűn használok. ;)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...