Ugrás a tartalomhoz
  • 0

hívás probléma


kisapa63

Kérdés

Sziasztok!

Mostanában elég gyakran előfordul, hogy amikor hívok valakit egy ideig csönd van a telefonban és csak utána hallom a kicsengést. Az is előfordult már, hogy elindul a számláló mintha aktív lenne a kapcsolat de én nem hallok semmit a hívott fél viszont igen. Érdekes módon ha utána visszahívom a legtöbb esetben már minden rendben van. Valahol olvastam, hogy ez sim kártya hiba is lehet. Lehetséges emiatt kicseréltetni a kártyát?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

Sajnos teljesen véletlenszerű, hogy kinél fordul elő. Újraindítás már megvolt már csak azért is mert közben az op rendszer is frissült. A linken azt olvastam, hogy csak akkor ingyenes a csere ha a kártya megsérült. Attól tartok az nem bizonyítható, hogy milyen anomáliákkal működik. Persze az sem biztos, hogy a kártya hibája.

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: kisapa63
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
23 órája, kisapa63 írta:

Sziasztok!

Mostanában elég gyakran előfordul, hogy amikor hívok valakit egy ideig csönd van a telefonban és csak utána hallom a kicsengést. Az is előfordult már, hogy elindul a számláló mintha aktív lenne a kapcsolat de én nem hallok semmit a hívott fél viszont igen. Érdekes módon ha utána visszahívom a legtöbb esetben már minden rendben van. Valahol olvastam, hogy ez sim kártya hiba is lehet. Lehetséges emiatt kicseréltetni a kártyát?

Egy kártyacsere megér egy próbát.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
3 órája, kisapa63 írta:

Sajnos teljesen véletlenszerű, hogy kinél fordul elő. Újraindítás már megvolt már csak azért is mert közben az op rendszer is frissült. A linken azt olvastam, hogy csak akkor ingyenes a csere ha a kártya megsérült. Attól tartok az nem bizonyítható, hogy milyen anomáliákkal működik. Persze az sem biztos, hogy a kártya hibája.

Szerintem nem csak sérülés esetén kellene, hogy ingyenes legyen a csere, hanem más probléma esetén is. Mivel nem rongáltad meg, nem vágtad méretre, stb. ingyen kellene cserélniük. 

"A sérült kártya cseréje díjmentes, de blokkolás, rongálás, lopás és feltételezett eltűnés esetén a havi díjas, illetve Domino díjszabásban feltüntetett díjat - 4500 Ft/alkalom/db - kell megfizetni."

Nyilván lehet, hogy nem a kártya hibája, viszont érdemes a cserével megpróbálkozni, ha ingyenes.

Még egy tipp: telepítsd újra a telefonod. Talán még ez megoldhatja, ezen kívül nem maradt más ötletem. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...