Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Zalaegerszegi járás


bazsee83

Kérdés

A Zalaegerszegi járásba mi tartozik bele? Vasboldogasszonyban ami Zalaegerszegtől 10km csak a Net Plusz díjcsomag érhető el ami 30Mbit/s és ebből jó esetben jön 19 Mbit/s ( zte speedport entry 2i modemem van). Ez lássuk be harmat gyenge a mai világban amikor 4G/LTE a lakásban 60 Mbit/s alatt nem nagyon van (csak ugye nem mindig vagyok otthon, hogy megosszam a mobil netem). Az egyik szerő mondta, hogy állítólag 2021ig mindehol lesz optika, ugyhogy legyek türelmes :-) .

A lényeg, hogy számíthatok a közeljövőben gyorsabb vezetékes internetre, vagy sem?

 

Üdv.: Balázs

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

9 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2

2021-re még biztosan nem lesz optika egy halom helyen, márha az optika alatt azt értjük, hogy házig vagy épületig elhúzott optika. Ha nem arról beszélünk, hanem településig elhúzott optikáról, akkor megeshet, hogy igaza van annak, aki ezt mondta. 

Tegyél fel DSL vonali infókat, ami a ZTE-d webböngészőben elérhető adminisztrációs felületéről tudsz leolvasni. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2019. 11. 11. at 14:07, bazsee83 írta:

Remélem ezekre az adatokra van szükség

Képernyőfotó 2019-11-11 - 14.05.29.png

Képernyőfotó 2019-11-11 - 14.20.29.png

Hát ez tényleg gyér, majdnem úgy néz ki, mintha sima ADSL2-d lenne, pedig oda van írva, hogy VDSL2. Az uploadod fele az elérhetőnek, az is mehetne maxon, szerintem az is befolyásolja, hogy ilyen lassúnak érzed. Persze ténylegesen lassú vagyis inkább mondjuk úgy, nem gyors.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
2 perce, bazsee83 írta:

A Telekom szerint azért fele a sávszélességem, mert 1.5km-re van kb az Egervári központ tőlem. 

Elérhető a 3200kbps te kapsz ebből 1600-at, azaz itt megkaphatnád a 3000kbps-t minimum. Szerintem a Telekomnál úgy értették hogy 5000-nek a fele, vagy akörül, ami pont 2500 lenne minimum, de ha te 1600-ot kapsz az már bőven a fele alatt van jóval. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
32 perce, btz írta:

Elérhető a 3200kbps te kapsz ebből 1600-at, azaz itt megkaphatnád a 3000kbps-t minimum. Szerintem a Telekomnál úgy értették hogy 5000-nek a fele, vagy akörül, ami pont 2500 lenne minimum, de ha te 1600-ot kapsz az már bőven a fele alatt van jóval. 

Ez miatt élhetek panasszal a telekom felé, vagy kérhetem, hogy növeljék meg a sávszélességem?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
11 perce, bazsee83 írta:

Ez miatt élhetek panasszal a telekom felé, vagy kérhetem, hogy növeljék meg a sávszélességem?

A garantáltad megvan és mivel nem hiba eredménye a vonali állapotod, ezért nem tudsz panasszal élni. A sávszélesség növelési igényed beadhatod, mármint az uploadra. Kérheted, hogy legalább a 3000kbpst megkaptad. Minden más növeléshez fejlesztés kell. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
44 perce, btz írta:

A garantáltad megvan és mivel nem hiba eredménye a vonali állapotod, ezért nem tudsz panasszal élni. A sávszélesség növelési igényed beadhatod, mármint az uploadra. Kérheted, hogy legalább a 3000kbpst megkaptad. Minden más növeléshez fejlesztés kell. 

Hát köszi a válaszokat, akkor tovább hajtom őket, hogy adják olcsóbban a multisim szolgáltatást. Mobilnetem az 80Mbit/s le és 40-50Mbit/s le.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...