Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Csak telefon, ha lehet Nokia


calling

Kérdés

Szeretnék abban segítséget kérni a fórumozóktól, hogy melyik telefont keressem a használt telefont értékesítőknél, piacon itt-ott? MultiSim kártyát fogok használni 3 készülékben és a 3. telefon csak telefonálásra kell. Néha sms-küldésre-fogadásra, semmi másra. Eddig volt egy 10 éves "ócska" kis Nokiám, imádtam. Kuka lett egy hete. Van okos telefonom több is, használom azokat is. Mindenféle Internetezésre alkalmas hordozható és asztali eszköz minden, ami kell. A tenyerem kicsi és a 10 év nagy úr. Én olyan pici készüléket keresek, amiben legalább 2 napig nem merül le az akkumulátor, de viszonylag vékony, esztétikus, a lehető legnagyobb színes kijelzője van, lapos pici billentyűzete,  nem forrósodik át használat közben, kicsi a káros sugárzása és nem drágább használtan, mint  kb.15 ezer Ft. A szoftverét szükség esetén lehet frissíteni,javítani még és legalább napi 4-5-7 órás nem folyamatos használat mellett is kibír 1-2 éves használatot.  Ne nevessetek, csak telefonálásra kell.Köszönöm a tanácsokat előre is.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

1 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Hello @calling, James Bond telefonja a kétezres évek elején pont ilyen volt, csak az sajna már elkelt :) viccet félretéve ebben a kategóriában ne várj csodát (az általad felsoroltak bizonyos elemei súrolják a határát), főleg ha használtban gondolkodsz. én a helyedben másképpen futnék neki, mivel ezeket a "butatelókat" már újonnan is pár ezertől vesztegetik. felmennék egy ár összehasonlító oldalra, megszűrném, ahogyan szeretném és az oldal engedi, aztán a paraméterek, kinézet, márka (noname kizárva), esetleges vélemények (ha vannak) alapján választanék valamit. ha nagyon nem jön be, akkor ugyanez újra. annak idején vettem neves gyártótól pár ezerért olyat, ami telefonálásra sem volt alkalmas, picit drágábban viszont olyat is, amit a nagyim vagy 5 éve (minden gravitációs és kávéteszt dacára) boldogan használ :D

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...