Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Sagemcom Fast 5655V2 újraindulás


PaJo

Kérdés

Üdv!

A kérdésem a következő lenne:

Nemrég váltottam magasabb netcsomagra, az eddig jól működő huawei routert sagemcomra cserélték, amin van DLNA lehetőség is.

A router hiba nélkül működik, az egyetlen probléma, ha rákötök bármelyik USB portjára egy külső HDD-t, akkor folyamatosan újraindul, van hogy fél óra múlva, van hogy fél nap múlva. Először azt gondoltam, hogy a router nem ad elég áramot a HDD nek, ezért kipróbáltam egy olyan usb hubbal, amin áramot is kap a HDD, de ugyanaz történt. Transcend Storjet 1TB külső hdd vel próbáltam először, majd utána kipróbáltam egy 500 GB-os Seqagate HDD-vel is, amit külső házba tettem, de ugyanez a hiba jelentkezik. Van erre esetleg valami megoldás?

Köszönöm!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

„Rádugtam egy penit, de nem ismerte fel. Sőt azóta be se tudok lépni a Sagembe …”

Legalább be tudsz még lépni?

Digitális elosztó nem egy mindenre jó multifunkciós eszköz.
Ha internetezésre és IPTV-re használod, teljesen jól működik még a WiFi része is.
Nem kell feleslegesen csesztetni.

A megoldást sajnos a másik kísérletező sem írta le.

1414 műszaki segítség.
 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Kalimera
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Üdv!

 

Köszi a választ!

Nekem a belépéssel nincs gondom. Egyetlen probléma, hogy bármilyen háttértároló csatlakoztatása esetén folyamatosan újraindul.

Másik gond, hogy ugyanezt csinálja ha az ip kamerát csatlakoztatom, de ha switchet teszek rá, és abba dugom a kamerát, akkor semmi gond nincs.

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...