Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Speedport Entry 2i DDNS


koger23

Kérdés

Üdv!

Költözés után Telekom mellett döntöttem Internet terén. Kaptam egy ZTE Speedport Entry 2i routert.
Használtam DDNS-t, noip.com-nál. Sikeresen beállítottam, hetekig működött is, majd egy szép napon ez megváltozott. Sokáig hanyagoltam idő híján, de most megpróbáltam a végére járni, eddig kevés sikerrel...

Ami biztos, hogy hiába frissül be az IP címem a hostname-hez, nem érem el a router-t az internetről, még IP alapján sem. Pingelni sem tudom, sima get request-re se jön semmi válasz.

Valaki tudna segíteni, hogy merre menjek tovább? (Újraindítást már próbáltam...)

Köszönöm előre is.

Device Type Speedport Entry 2i
Device Serial No. 268EG8JF8H01985
Hardware Version V1.0.1
Software Version V1.0.0_HU_T3P2
Boot Version V1.0.1
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
Ekkor: 11/21/2019 at 22:56, btz írta:

Annak működinie kéne továbbra is. Esetleg nézd meg hogy nem NAT-oltak e. (Persze ha változik akkor az továbbra is publikus dinamikus cím) Esetleg képernyőképeket tegyél fel a beállításokról. 

"DSL Connection Status" alatti táblázatban "NAT: On" és az ott szereplő IP cím nem egyezik a "neten megjelenővel".
A beállításaimon nem változtattam, ugyanaz minden, mint amikor korábban működött.

Ez  akkor mit jelent? Sose fog már úgy működni, mint régen?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
28 perce, McBelaba írta:

Nézd meg, hogy milyen IP címet kaptál. Ha 100.x.x.x-hez hasonló, akkor nem publikus IP címet kaptál, hanem egy belnő NAT-olt címet adott a Telekom a publikus helyett. Ekkor a 141e-et felhívod elmondod, hogy ilyen hiba miatt kereseted meg őket, és kérd a Level2-es csoportot, ahol már műszaki emberek vannak, ott átállíják, hogy rendes publikus címet kaojál ettől kezdve.
 

Igen, az IP: 100.101.X.X

Köszönöm a segítséget, megpróbálom akkor elintézni a 1414-en!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
8 órája, koger23 írta:

"DSL Connection Status" alatti táblázatban "NAT: On" és az ott szereplő IP cím nem egyezik a "neten megjelenővel".
A beállításaimon nem változtattam, ugyanaz minden, mint amikor korábban működött.

Ez  akkor mit jelent? Sose fog már úgy működni, mint régen?

Kövesd Bélabá tanácsát, annyi különbséggel, hogy nem kell külön Level2-t kérni, ezt megoldja talán a Level1 is, ha nem, akkor úgyis továbbkapcsolnak.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...