Ugrás a tartalomhoz
  • 0

F@st 5655v2 AC route menü inaktív


zolee1209

Kérdés

Sziasztok!

Címben szereplő eszköz beállításával gondban vagyok.  Van egy kamerás rendszerem, amit szeretnék távolról is elérni. Saját hálózaton belül természetesen megy. Készítettem új NO-ip-s fiókot, ezt be is állítottam DynDNS-en, frissít megfelelően. Portot tudtam neki nyitni. Csak az IP cím fordítás, vagy mi, az hiányzik talán. Az egykori pirelli routeremen ezt sikerült összehozni, úgy emlékszem virtual server néven futott a dolog. Ebben a jószágban viszont amire tippelek, hogy a beállításával oké a dolog, nem módosítható semmi.

1. Miért inaktív ez a lap?

2. Hol tájékozódhatok arról, hogy ezt javítani fogják? (Arra nem emlékszem, hogy ez valamelyik régebbi FW-rel aktív volt-e, nem sűrűn nézegetem.)

3. Milyen lehetőségeim vannak még, vagy mit is keresek valójában :) ?

fast.png

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Routing

• Az útválasztás,  hálózati  forgalomirányítás vagy  routing  annak  kiválasztását  jelenti, hogy a hálózatban  milyen  útvonalon haladjon  a  hálózati forgalom.

• Csomagkapcsolt  hálózatokban  az útválasztás határozza  meg a  csomagtovábbítást  (packet forwarding), azaz a  logikai címzéssel ellátott csomagok  átvitelét a forrás irányából  a  cél irányába

Útválasztás típusai

• Statikus–A routeren beállítjuk azt, hogy egy adott alhálózat melyik távoli hálózati eszközön keresztül érhető el–Sokat kell állítgatni, nem javítja a hibákat, nem rugalmas

• Dinamikus–A routeren azt állítjuk be, hogy ő melyik hálózatokba "lóg bele" –mi érhető el rajta keresztül –Kezeli automatikusan a hálózati topológia változásait

 

Tehát ez a lap a statikus routing beállítására szolgál. Mezei usernek full felesleges. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...