Ugrás a tartalomhoz
  • 0

TVGOQuickPlayer 64 bit


Kurucles

Kérdés

Kedves Telekom!

A macOS 10.15 Catalina már nem támogatja a 32 bites alkalmazásokat, csak a 64 bitesket.

A TELEKOM-nál letölthető player pedig sajnos 32 bites, így akinek macOS rendszere van, az nem tudja használni a TVGO-t!

Kérdezem: mikor lesz 64 bites player, illetve milyen playerrel lehet élvezni a TVGO-t Magyarországon a macOS géprkrn?

És még valami: már többször bejelentettem a problémát, de érdemi választ telefonon nem kaptam. Miért?

Válaszukat előre is köszönöm.

Üdvözlettel

Bánó Attila (1)200-6146; (30)954 7289

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

11 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Köszönöm btz.

Ne haragudj, de sajnos nem értem amit írsz. A kérdés továbbra is változatlan:

1. 2019.október 7 előtti Mojave, High Sierra stb. op. rendszerek alatt működtek a 32 bites playerek így a TELEKOM TVGO Quick Playere is.

2.2019.október 7. megérkezett a Catalina op. rendszer, amely csak 64 bites alkalmazásokkal megy, így a  32 bites TELEKOM  nem megy! A kérdésem változatlan: hogy nézhető a telekom a macOS Catalina alatt?

Köszönök a segytséget. Ha valaki tudja árulja el...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
36 perce, Kurucles írta:

y kérdésem változatlan: hogy nézhető a telekom a macOS Catalina alatt?

Hogy magára a kérdésre is mondjak valamit: Feleteszel valamilyen virtual boxot és az alatt futtatsz egy 32 bites Windowst, azon meg a TVGO-t. Jobbat sajnos nem tudok. Esetleg használj más oprendszert, ami még támogatja a 32 bites cuccokat. Sajnos csak ilyen kompromisszumos megoldások jutnak eszembe. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2019. 12. 15. at 10:57, btz írta:

Azt írtam, hogy a Telekom megoldhatná, hogy ez az egész, mindenféle kiegészítő telepítése nélkül működhessen. 

Ámde nem oldja meg. A Huawei E3372 modemnél ugyanez a helyzet, de ott a Huawei supportja segít, bár ez a forgalmazó szolgáltató kötelessége lenne. https://www.telekom.hu/shop/termek/Huawei+E3372h+USB+modem?sku=jsku1754590294&contractType=newPostpaid&paymentType=INSTALLMENT&preselectedTariffplanBundleSkuId=sku2910055

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zoli62
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
12 órája, zoli62 írta:

Ámde nem oldja meg. A Huawei E3372 modemnél ugyanez a helyzet, de ott a Huawei supportja segít, bár ez a forgalmazó szolgáltató kötelessége lenne. https://www.telekom.hu/shop/termek/Huawei+E3372h+USB+modem?sku=jsku1754590294&contractType=newPostpaid&paymentType=INSTALLMENT&preselectedTariffplanBundleSkuId=sku2910055

Arra a "kis" időre valószínűleg nem fog már TVGO plugint fejleszteni.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...