Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Telekom alkalmazásban van olyan, hogy "benne foglalt korlátlan forgalom" ki-be kapcsoló. Van pár probléma ezzel.


ppattila

Kérdés

A telekom alkalmazáson belül látható, hogy a díjcsomag szerint mely alkalmazások használata lehetséges "korlátlanul" (nem számolnak rá adatot). A felsorolás legalján van is ehhez egy virtuális kapcsoló, mellyel "ki" vagy "be" kapcsolható ezeknek az alkalmazásoknak a korlátlansága. Egyáltalán miért raknak egy ilyen lehetőséghez virtuális kapcsolót, ha tartalmazza ezeket a lehetőségeket a díjcsomag, akkor alapból korlátlan lehetőség kell hogy legyen ezeknek a kijelölt alkalmazásoknak a használatára. Miért kapcsolná a felhasználó ki ezt a lehetőséget? Álságosnak tűnik az a kapcsoló. Főleg úgy, hogy nem egyszer tapasztaltam már olyat, hogy én bekapcsoltam a csomagon belüli bizonyos alkalmazásokhoz (facebook, twitter, whatsapp...stb) tartozó korlátlanságot, majd pár nap után mikor valamiért ismét használtam az alkalmazást, azt láttam, hogy a virtuális csuszka kikapcsolt állapotot mutatott. De összességében: ha egy szolgáltató csomagon belül bizonyos alkalmazásokat korlátlan adathasználattal áldja meg, akkor ne rendeljen már hozzá virtuális kapcsolót. Mellesleg frissen aktivált díjcsomagnál alapon kikapcsolt állapotban van a lehetőség. Miért?   Várom ezzel kapcsolatban a véleményeket, válaszokat. 

78271469_546059889568110_4932095874403663872_n.jpg

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Hello @ppattila, nálam sincs, és nem is hallottam róla, hogy ez kapcsolható lenne (az a logika, amit írtál, ha benne van a csomagban, akkor benne van és kész, ha nincs, akkor nincs). ezért én valami Telekom alkalmazás bugra tippelek (ami megjelenik ugyan, de nem kapcsol semmit). azért rákérdezek a Tés kontaktomnál

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...