Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Lassú net


Vendel

Kérdés

Sziasztok ! :)

Így előre mondanám hogy nagyon béna , tapasztalatlan vagyok ebben a témában (14 éves vagyok) . Lefutattam 1-2 hónappal ezelőtt egy speedtestet és asszem 200-300mpbs es netet mutatot most ugyan ezt megtettem mert éreztem , hogy valami nem okés ugyanis nagyon lassan töltött le egy game . Kiderült , hogy durvan 1-20 mbps között mozog a net , gépen és telon is speedtesteltem. A gépben hálozati kártya nincs de van valami USB-s kiegészítő ami elvileg nem olyan rossz:D . A router az albérlet közepében van , nem valami nagy ház , durván 90-100 négyzetméter , 3an használjuk ezt a netet , TV mellett van. Valaki tudja mi lehet a probléma ? 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Vendel
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

1 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 3

A számítógéped Wifi-n keresztül csatlakozik a routerhez ami eléggé kiszámíthatatlan sebességű lehet. 
Wifi sebessége függ sok mindentől, milyen messze van, no meg mennyien lógnak rajta egyszerre. Sajnos a szolgáltatói eszköz nem bírja rendesen a terhelést, ezért nem árt ha többen is használják újra indítani akkor jó lesz a sebesség megint egy darabig, de mindig változó.

Ha van lehetőség kábellel össze kötni a gépet és az eszközt akkor azzal stabilabb kapcsolat érhető el.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...