Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Nem tudok belépni az alkalmazásba


Lacy98

Kérdés

Sziasztok.

A gondom a következő:

Édesanyám fiókjával szeretnék bejelentkezni a telekom alkalmazásba,telefonon.

Már 3 külömböző telefonon próbáltam (1 IOS,2 android készülék) és egyiken sem sikerült,általános hibát ír ki,és hogy próbáljam pár perc múlva,de ezt már több napja kiírja.

A saját fiókommal azonnal be tudok lépni,de valamiért édesanyáméval egyáltalán nem,már próbáltam facebookos bejelentkezéssel is,de ugyanaz a hiba.

Számítógépen az online felületen könnyedén be tudok lépni,csak telefonon egyáltalán nem.

Mit tudnék még csinálni,hogy működjön az alkalmazás? Már újratelepítés is volt,de így sem lett jó.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
3 órája, Lacy98 írta:

Sziasztok.

A gondom a következő:

Édesanyám fiókjával szeretnék bejelentkezni a telekom alkalmazásba,telefonon.

Már 3 külömböző telefonon próbáltam (1 IOS,2 android készülék) és egyiken sem sikerült,általános hibát ír ki,és hogy próbáljam pár perc múlva,de ezt már több napja kiírja.

A saját fiókommal azonnal be tudok lépni,de valamiért édesanyáméval egyáltalán nem,már próbáltam facebookos bejelentkezéssel is,de ugyanaz a hiba.

Számítógépen az online felületen könnyedén be tudok lépni,csak telefonon egyáltalán nem.

Mit tudnék még csinálni,hogy működjön az alkalmazás? Már újratelepítés is volt,de így sem lett jó.

Mondanám, hogy írj az itt https://play.google.com/store/apps/details?id=hu.telekom.telekomapp feltüntetett elérhetőségre, de senki nem fog válaszolni, tapasztalatból mondom.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...