Ugrás a tartalomhoz
  • 0

BBke

Kérdés

Üdv!

A napokban próbáltam hűségidőt hosszabbítani 1 évre, készülék nélkül.  Sajnos az online felületen csak 2 évre lehet készülékkel együtt.  Mind a kettő mobil előfizetésen megnéztem, egyiknél sincs a módosításra lehetőségem. Az egyiknél már lejárt az 1 éves hűségidő, a másiknál még nem. Megnéztem a Dominó kártyámnál is, ott viszont engedné a 2 éves hűséget módosítani 1 évesre.  Bosszantó, hogy egy ilyen egyszerű dolgot nem lehet elintézni online. Próbáltam a díjcsomag varázslóval is, sehogyan sem sikerült.  A Telekom Facebook-on sem tudott segíteni, hiába kaptam egy linket, azzal sem működött. Nem szeretnék csak ezért bemenni egy T pontba, vagy felhívni az ügyfélszolgálatot. 

 

T1.png

T2.jpg

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

7 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Hello @BBke, új előfizu vásárlásánál (Domino -> előfizetés áttérés is ilyen) választhatsz, hogy hűség nélkül vagy1 évvel, telefon nélkül vagy 2 évvel, telefonnal veszed. ha lejár a hűség, akkor már csak a hűség nélkül vagy 2 évvel, telefonnal lehetőségek vannak. miért akarsz újabb hűséget? ha díjcsomagot akarsz váltani, akkor a Té oldalán díjcsomagcsere rész. ha nem, akkor nincs teendőd (így nem véletlen, hogy nem találtál ilyen opciót)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Szívesen, és így már értem B| ezek időszakos akciók, most (és nem tudom, hogy mióta, lehet, hogy már jó ideje) ilyen nincs. helyette van a Magenta (szerintem a Té erre koncentrál), amiben te is vagy. az az egyéb kedvezmények mellett havi 30%-ot ad végig (százalékosan nézve 30% vs 12,5%)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
  • Telekom
Ekkor: 2020. 08. 09. at 8:06, Sracz írta:

Hello! Végigpróbáltam a procedúrát, amit javasoltál. Nem működik. Új díjcsomagra váltással nem változik a hűségidő, tehát ha lejárt a hűség, az új díjcsomaggal nem hosszabbodik meg, így kérdéses, hogy jár-e a 25 % havidíj kedvezmény. pontosabban nem kérdés, hiszen nem jár. A 30% Magenta kedvezmény jár annak, akinek a mobil előfizetés is be van vonva a Magenta 1-be, de a hűségkedvezmény nem jár. Az is igaz, számomra nem egyértelmű a kedvezmények elszámolása. Azokon a számlákon, amelyeken szerepel a 25 %-os Telekom kedvezmény, a 30 százalékos Magenta kedvezmény mindössze párszáz, maximum ezeregynéhány forint, míg azokon a számlákon, amelyeken csak a Magenta kedvezmény szerepel (a hűségidő lejárta után), valóban 30 százalék a Magenta kedvezmény mértéke. Ebből én arra következtetek, hogy nem jár mindkét kedvezmény, akár van hűség, akár nincs, hanem a hűségidő során a 30 százalékos Magenta kedvezmény mindössze 5 százaléknyi kiegészítése a hűségkedvezménynek a hűségidőn belül...  a mellékelt első kép a tavaly szeptemberi számlámról készült, akkor még volt hűségidőm. Október óta nincs. Az októberi számláról készült a második kép. Az is igaz, hogy összegszerűen sehogy sem áll össze a "kombinált" kedvezmény sem 25, sem 30 százaléknak. A csal Magenta kedvezmény legalább megközelítőleg 30 százalék, noha a pontosság ott is hagy némi kívánni valót.

Screenshot_4.jpg

Screenshot_5.jpg

Szia @sacrz! A Telekom kedvezmény és a Magenta 1 kedvezmény egyszerre nem működik. Szívesen segítünk Neked a számlával kapcsolatban személyre szabottan is egy rövid azonosítást követően chat felületünkön https://bit.ly/3gO6H4m . Keress minket bátran! ^Szilvi

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Szia!

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat! Mivel Magentás vagyok (Tévé, net, telefon, mobil) így gondoltam, hogy aláírok 1 évet, havidíj kedvezményért.  A D.I.G.I. is ad 3 hónapig 50%  havidíj kedvezményt, 1 éves szerződés esetén.  Nagyjából két éve még sikerült online 1 évre hosszabbítani, de tavaly ilyenkor már nem. Ezek szerint direkt megszüntették volna ezt a lehetőséget?

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: BBke
....
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Hello! Végigpróbáltam a procedúrát, amit javasoltál. Nem működik. Új díjcsomagra váltással nem változik a hűségidő, tehát ha lejárt a hűség, az új díjcsomaggal nem hosszabbodik meg, így kérdéses, hogy jár-e a 25 % havidíj kedvezmény. pontosabban nem kérdés, hiszen nem jár. A 30% Magenta kedvezmény jár annak, akinek a mobil előfizetés is be van vonva a Magenta 1-be, de a hűségkedvezmény nem jár. Az is igaz, számomra nem egyértelmű a kedvezmények elszámolása. Azokon a számlákon, amelyeken szerepel a 25 %-os Telekom kedvezmény, a 30 százalékos Magenta kedvezmény mindössze párszáz, maximum ezeregynéhány forint, míg azokon a számlákon, amelyeken csak a Magenta kedvezmény szerepel (a hűségidő lejárta után), valóban 30 százalék a Magenta kedvezmény mértéke. Ebből én arra következtetek, hogy nem jár mindkét kedvezmény, akár van hűség, akár nincs, hanem a hűségidő során a 30 százalékos Magenta kedvezmény mindössze 5 százaléknyi kiegészítése a hűségkedvezménynek a hűségidőn belül...  a mellékelt első kép a tavaly szeptemberi számlámról készült, akkor még volt hűségidőm. Október óta nincs. Az októberi számláról készült a második kép. Az is igaz, hogy összegszerűen sehogy sem áll össze a "kombinált" kedvezmény sem 25, sem 30 százaléknak. A csal Magenta kedvezmény legalább megközelítőleg 30 százalék, noha a pontosság ott is hagy némi kívánni valót.

Screenshot_4.jpg

Screenshot_5.jpg

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Sracz
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
On 2020. 08. 12. at 2:46 PM, teherwagon said:

Hello @Sracz, ezt érdemes megnézni, talán így érthetőbb. az összegszerűségre meg ezek havidíj kedvezmények, a számládon pedig gyanúsan havidíj+forgalom összeg van a mobil soron, azért nem jön ki arra a 30%

Az érdekes lenne, ha havidíj +forgalom lenne a számlák tartalma, egyrészt, mert korlátlan, másrészt mert mennyi esély van arra, hogy forgalom alapon a számla két egymást követő hónapban fillérre ugyanannyira jön ki? Mint látható a szeptemberi számlán, a forgalmazáson (telefon+sms+internet) kívül a telefont használom parkolójegy és autópálya matrica vásárlásra is, de ez külön van feltüntetve, egyértelműen nem alapja a kedvezménynek. Természetesen nem gondoltam, hogy egyszerre járna a két kedvezmény, azt viszont igen, hogy a 30 százalék az 30 százalék és nem 28,2, vagy 29,4, vagy akármennyi. Nem olyan nehéz kiszámolni. Mint látható a két mellékelt számlán, a két azonos tartalmú számla kedvezményei között ~570 Ft különbség van pusztán azért, mert az egyiken van hűségkedvezmény, a másikon nincs. A Magenta kedvezmény mellékesen jár mindkét esetben, mivel gyakorlatilag 5 éve folyamatosan  Magentába vonva fizetem a számláimat. Tehát alap, hogy hűség, vagy sem, 30 százalék kedvezmény jár. Nem is értem, hogy miért kell mindkét kedvezményt feltüntetni, ha nem jár együtt a kettő, de ha már feltüntetik, összeadva miért lesz kevesebb, mintha egyben 30 százalék lenne? Egyébként sem értem, hogy miért is kevesebb? A mobil és mobilnet szolgáltatás együtt 13539,99 Ft. Ennek a 30 százaléka 4061,997 Ft. Ezzel szemben a kedvezmény az egyik hónapban (a kombinált) 3310,48, a másikban (csak Magenta) 3882 Ft. Egyik sem 30 százalék.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Sracz
hibajavítás
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...