Ugrás a tartalomhoz
  • 0

SZIP program


Ronin

Kérdés

Sziasztok. Olyan kérdésem lenne hozzáértő személyhez, hogy adott település 6044 Kecskemét Hetényegyháza belsőnyír település. A Telekomnak kb 200 méterre a háztól ér véget az ADSL kábele melyet feltérképezetlenségre hivatkozva nem szeretnének továbbhozni. Arra hogy ezt miért nem teszik meg biztos van magyarázat. Viszont felhívtam őket telefonon amennyiben lehetséges élnék az új program keretein belül lévő 30 megás korlátlan mobilnettel  amire azt a választ kaptam itt nincs kiépítve ez a fajta hálózat. A másik két szolgáltató közül az egyik ugyanerre hivatkozott a másik pedig arra hogy nem vagyok jogosult rá. Holott náluk vagyok leszerződve 50 gigás korlátos internetre. Értem én hogy egy szolgáltatás x forintba kerül de valahogy ezért a szolgáltatásért x*3 at fizetek nekik biztos megéri... A kérdésem az lenne.  Kihez lehetne fordulni hogy helyileg ez a rész kinek a dolga  lefedni és hol lehetne annak utánanézni miért hozza rendszer azt egy szolgáltatónak hogy nem vagyok jogosult amikor 1 kedves szolgáltató se hozott ide ADSL kábelt?

Válaszokat előre is köszönöm. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

1 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...