Ugrás a tartalomhoz
  • 0

LoL válaszidő.


Beni99

Kérdés

Sziasztok!

Az elmúlt egy hónapban a válaszidő igencsak megugrott, a szokásos 52-59ms értékről 70-120 körülire, ami másodpercenként változik a kettő intervellum között(Lehet köze van hozzá a packet lostnak).. Leginkább a League of Legends játékban érezhető, mivel ott fontos a stabil internetkapcsolat és azt használom napi szinten. A játék támogatással felvettem a kapcsolatot, és ott megerősítették azt, hogy náluk semmilyen gubanc nincs, és az ismerőseim sem panaszkodnak hogy náluk is lenne valamilyen negatív változás.. Adtak kettő IP címet, amit kértek hogy teszteljek PingPlotterben és ott elég sok Packet lost jelentkezett, 50-100%-os. HA35-ös routerem 20mbit/s és mobilos rásegítéssel +50mbit/s. Vezetékesen csatlakozok a PC-re és a tesztek idejére a Wifi-t kikapcsoltam és a csatlakozott LAN-okat pedig kihúztam, kivéve azt amivel teszteltem. Tiszta rendszerindítással és egy alkalmazás sem volt megnyitva ami miatt téves értékeket adhatott volna vissza. A nap 0/24-órájában instabil a ping, körülbelül egy hónapja és azelőtt nagyjából egy évig minden rendben volt. Egy évvel ezelőtt volt még egyszer hasonló problémám egy szerelő megtudta csinálni, és utána minden rendben volt. Most is hívtam egy szerelőt, hiszen felhasználóként nem mindent lehet megoldani (nincs mindenhez jogunk) őt hidegen hagyta a magas válaszidő, amely hirtelen lépett fel. Csak speedtest tesztet mutatott hogy a sebesség rendben van :), a ping plotter tesztekre rá se nézett... Természetesen másnál is megfigyelhető hosszabb válaszidő (weboldalak, alkalmazások). A telefonom mobil netje usb-s megosztással stabilabb, mint a routeres vezetékes internet :) .

A ping plotter teszteket mellékelem ide, ha van rá szükség.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

0 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

Még nincsenek válaszok erre a kérdésre

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...