Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Telekom Univerzális távirányító összehangolása LG tv készülékkel!


Bandesz

Kérdés

Sziasztok!

Bekötötték az IPTV-t az univerzális távirányítót nem tudom összehangolni a tv-t a megadott kóddal.

Hiába írom be a papíron megadott sorszámokat nem reagál a tv.

Tv típus:  LG 50UK6950PLB 

A távirányító: https://www.telekom.hu/static-la/sw/file/univerzalis-taviranyito-hasznalati-utmutato-0613.pdf

Valakinek ötlete hogy miért nem sikerül?

 

Köszi

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

11 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

Hello @Bandesz, a tévé be-kikapcsolása sem megy vele? azért kérdezem, mert nekem is LG-k vannak, és kábé ezt lehet velük (vagy béna vagyok, és nekem ennyit sikerül), szóval ne számíts fullos irányításra. ha ez sem megy, akkor viszont türelemjáték, az ilyen-olyan gombnyomogatásos párosítás miatt nekem is több próbából jött össze (egyet kaptam helyben programozva, a többit én állítottam többedik nekifutásra)

"1. Nyomja le a piros és kék gombokat egyszerre körülbelül 3 másodpercig. Ezt követően a set top box bekapcsoló gomb körüli LED pirosra vált. 2. Üsse be a 9921628 kódot 3. Tartsa lenyomva a Némítás gombot mindaddig, amíg a TV-készülék el nem halkul. 4. Amennyiben a TV elhalkul, nyomja meg az OK gombot, amivel a TV funkció beállításra kerül. "

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: teherwagon
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok! 

Nekem egy JTC márkájú TV-vel gyűlt meg a bajom beállítás téren. A leírásban nem szerepelt kód, a keresőben talált kódok nem működtek. 1414 és 1422 el hajtott, nem tudtak segíteni. 

Sikerült magam meg oldani.

  • piros+kék gomb egyszerre, felvillan a jobb felső piros gomb
  • be kell írni a 992-es kódot
  • ez után rögtön nyomva tartani a némítás gombot - villan kb másodpercenként, mikor ugrik egy kódot
  • ha le némítja a távirányító a TV-t, az OK gombbal lehet menteni
  • ha le némult a TV, de nem működik megfelelően a kikapcsolás, előről kell kezdeni a folyamatot, ha ismét el némul, hagyd figyelmen kívül, várd a következő kód keresést. Ha el némul, ismét OK. Ha így sem jó, folytasdt tovább, számold hány kód nem volt jó.

Remélem tudtam segíteni másnak is.

Üdv: Peet

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2021. 01. 30. at 12:19, Fekete József írta:

Sziasztok. Tudja valaki hogy ez a távirányító milyen típusú? Tv-vel szeretném összehangolni ehhez kellene egy használati utasítás. Ügyfélszolgálaton nem tudtak segíteni mert nem forgalmazzák már ezt a típust. Köszönöm.

IMG_20210130_121013.jpg

Cseréltesd ki új típusúra

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...