Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Tv monitornak


keresztesyattila@gmail.com

Kérdés

Sziasztok.

Mivel szinte lehetetlen a panelekről pontosan tájékozódni, ezért itt teszem fel a kérdésemet:

monitornak (teljes spektrumában, játék és böngészés) melyiket válasszam?

LG 32LM6300PLA  vs. SAMSUNG UE32N5302

Köszönöm az izgalmas válaszokat.

Ui.: miért nem árul a Telekom Pc-s gamer cuccokat?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Kedves teherwagon.

Ahhoz, hogy teljes képet kapj a dilemmámról leírom mert így tényleg érdekes...

Az Eizo panelest ajcsiba kaptam rokontól, Ő most erdélyben medvepásztor és medvelsből készítenek fotókat, ezért visszaadtem neki ezt a monitort a szinhűsége miatt ( amit ráadásúl szakember kalibrált).

Kaptam cserébe a Benq-t. Nyilván hisztiztem magamban. Ma vettek egy Lg lm6300pla-t, úgyhogy mindjárt megyek át tesztelem. 

De! Nekem nem fontos az input lag meg a g2g érték, mert én csak Forzázom meg Wolfensteinezem stb. offline. Ezért gondoltam vagy az Lg -re mert jó, vagy a Samura, mert abban meg van pc mod.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Hello @keresztesyattila@gmail.com, egyiket sem B| ha tévét keresnél, azt mondanám, bármelyiket (mai szemmel kicsi, de jól összerakott darabok). ha tévé kellene, ami alkalmanként valami alapmonitor féle is böngészésre, akkor én az LG-t választanám (a megadott típus bizonyos paramétereiben jobb, illetve én LG fan vagyok). viszont ha játszanál is, akkor kíméld meg magad egy csalódástól, ezek nem arra vannak (csekkold ezt meg ezt, utóbbi nem a legfrissebb, de a gondolatmenete még jó). helyette keress monitort (ha a méret csábítana, akkor némi kutakodás után neves gyártóktól, akár a fentiektől is találsz kevesebbért elérhető, de ugyanekkora darabokat)

a Ténél miért nincsenek pc-s gamer cuccok az jó kérdés, hiszen laptopokat és mindenféle kiegészítőket is árulnak

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Nagyon szépen köszönöm a választ.

Ezeket az írásokat már olvastam. Én is arra jutottam, hogy nem jó ötlet, de kiprópáltam egy 10 bites 4k-s tévén  a böngészést, és a játékokat is.

Mivel online nem játszom, nekem nem okozott laggot vagy effélét, ezért gondoltam a tévékre.

Mivel eddig Eizo paneles monitorom volt, és most beszereztem egy ugyan wilde, de amúgy gyenge minőségű Benq-t, gondoltam a HDR megoldja a szinhűséget.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Bátor vagy, Eizo panel után Benq monitor, aztán normál tévé B| viszont ha tisztában vagy a kockázatokkal, és a felhasználás módja, valamint az említett próba alapján hajlandó vagy kompromisszumot kötni, akkor nem akarlak lebeszélni. azért majd írd meg a tapasztalatokat légyszi, ha belevágsz, kíváncsi vagyok, mert nekem is megfordult már a fejemben, csak annak ellenére nem mertem, hogy én pécén nem is játszom (a méret miatt próbáltam 4K-s, HDR-es tévén én is, de nem volt meggyőző, ráadásul sokszor állított, nem fektetett monitoron dolgozom)

még egy, megfordítva az egészet. tévéként is használnád? azért kérdezem, mert ha nem, akkor nincs miről beszélni, monitort válassz. ha vegyes üzem lenne, akkor a fentiek állnak

 

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: teherwagon
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...