Ugrás a tartalomhoz
  • 1

Tv felvevő


DaniHuN

Kérdés

5 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

Szia, a sorozatfelvétel sajnos zavaros ezeknek a boxoknak a szoftverében. Nálam volt olyan, hogy egy sorozatot úgy adtak le, hogy egy részt egy napon belül még  kétszer megismételtek. Ezt a szoftver egy teljes sorozatnak tekintette (?!), és a következő részt már nem vette fel. Olyan gond is előfordult, hogy a kezdő részt leadták egy bizonyos időpontban, a következő részeket meg egy órával későbbi időpontokban. Itt sem vette fel, mert nem figyeltem, hogy a beállítás alapból úgy volt, hogy felvétel minden nap ...... időpont körül.

Azóta úgy állítom be, hogy minden nap amikor adják, és vegye fel az összes ismétlést is. Inkább kitörölgetem egyenként a feleslegesen felvetteket, mintsem kimaradjanak részek. Ha már nem képesek egy tisztességes szoftvert megírni, vagy megíratni >:(

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2020. 02. 21. at 16:15, DaniHuN írta:

Oda megyek hog ybeálitsam ezt de után rá nézzek és nem menti

Ezt úgy kell érteni, hogy a beállítás után megnézed az adott sorozat bármelyik műsoridőpontját a Műsorújságban, és nincs ott a három pötty?. Egyébként a távirányító Felvételek gombját megnyomva az utolsó menüpont jelzi a sorozatfelvételre beállított műsorokat, függetlenül attól, hogy esetleg már évek óta nincsenek adásban. Azt hiszem az előző pont pedig kiírja a felvételre váró műsorokat  (dátumokkal), ha ott nem látszik akkor gond van.

Tudom hogy macerás, de lehet hogy le kellene írnod lépésről-lépésre hogyan állítod be egy sorozat felvételét. Amennyiben ott minden kerek, mégsem állítódik be a felvétel, akkor valószínűleg be kell jelenteni hibára.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
18 órája, DaniHuN írta:

Igen ott van de ha a holnapi műsorújságot nézzem akkor már nincs ott és a holnapi felvételre vár pontban sincs többször ott

Most próbaképpen beállítottam egy olyan sorozat felvételét, amiből egy epizódot háromszor adnak le egy napon belül (TvPaprika: Piték és pudingok). Összesen 6 dátumot írt ki előirányzott felvételre, gondolom ennyit tud a rendszer. Viszont érdekes, hogy direkt azt választottam, hogy első adás és ismétlés, mégis csak az első adáshoz rendelte hozzá a pöttyöket. Holnapra kiderül majd, hogy a mai azonos epizódokból valóban csak az elsőt vette-e fel, illetve majd később az is, hogy a további epizódokat is veszi-e. Mindenesetre ha nálad nem így működik, akkor be kell jelenteni. Sajnos ha cserélnék az STB-t, akkor az eddigi felvételeid elvesznek :(

@McBelaba  Sajnos nincs kód. Megtehetné hogy cím nélkül, csak a dátum és az időpont használatával állítson be felvételt, de ez egy sorozat felvétele esetén nem elvárható módszer.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: OldMike
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...