Ugrás a tartalomhoz
  • 0

TVgo részben működik


fórumista

Kérdés

A TVgo régebben tökéletesen működött. Telefonon most is ió. Újabban a tévén csak a közszolgálati csatornákat

tudom nézni rajta, a többinél sötétség és a következőket írja ki : DeviceRevoked(-2063335372) Családi TV előfizetésnél

mindent kellene néznem. Mit csináljak vele, mi a probléma?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

Nekem is ugyanez a problémám, viszont itt az ügyfélszolgálaton se tudtak semmi használhatót tanácsolni. 

Kitakarítottam a gyorsítótárat, újra telepítettem, újratelepítettem úgy,hogy nem volt vírusírtó bekapcsolva. 

Ugyanez a  Hiba: DeviceRevoked (-2063335372)  felirat jön velem szembe...

(Laptoprol nézem vagyis nézném, telefonon működik...)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
32 perce, McBelaba írta:

A víruskeresőt és sosem kapcsolom ki, mert az olyan tanács, hogy kapcsolja ki a víruskeresőt az egy *****ség, semmi köze sincs az laklamazás hibás mölödéséhez. A Telefonono valósínúleg Android van és alatta fut az APK, a laptopon nem tudom mi van, feltételezem valamilyen Windows. Ha ezek után serm megy, akkor vagy a Windows beállításaival van baj, vagy a Windows alkalmazásnak van valami baja. Ami még kérdéses, hogy a telefonono az Android mobil hálózaton, vagy WiFi-n csatlakozik, illetve a Windows gondoloin vamilyen telekom hálózati eszközön csatlakozik.
 

Nekem sem szokásom kikapcsolni, de ezt a tanácsot a kedves ügyintéző adta és több óra belefeccölt hibakeresés és végső elkeseredés után egye fene megpróbáltam ezt is. Valamint IOS van nem android és mivel nem otthon vagyok jelen esetben hanem albérletben (ahol sajni nem találtam elég hosszú kábelt, hogy a laptopomra netes kábelt csatlakoztassak) Így mind 2 wi-fi-ről megy. A másik ilyen dolog,hogy szeptember óta mióta felköltöztem minden flottul működött de ez így egyik napról a másikra jelentkezett random. A wi-fi-nek meg nem hiszem,hogy akkora jelentősége lenne,hogy ***** és nem T-home. 

 

De te már többet segítettél szóval ezen a vonalon kutatok tovább :) Köszi!!

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Panna
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
16 órája, McBelaba írta:

 a Telekom álltal ügyfeleknek széterített D-Link Dir-600 B5E és B6 eszközére kellene valami megoldást, a D-Limk FW-je helyett.
 

Üdv. Már írtam, hogy én csak azt ismerem, amit én rátettem, de ez már több éves téma, azóta nem követtem a dolgokat Dlink téren. Néz szét a neten. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...