Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Hol érhető el a Telekom Optikai hálózata


Elek Imre

Kérdés

Tisztelt Telekom!
Szomorúan olvasom a hálózat fejlesztésről hogy még mindig nincs semmi időpont a Szeghalom járás vonzás körzetében a Optikai hálózat fejlesztés megvalósításáról minden   máshol van  fejlesztések csak pont a Szeghalom járás vonzás körzetében  nincs semmi idő pont meg hirdetve. Mi az oka és és mikor lesz ebből  meg valósítás valóban. Évek óta várom a már hogy egy jó szolgáltatásom  legyen voltam már ***** Ügyfél  és most meg a OrosCom ügyfél  vagyok de sajnos se az egyik sem a másik nem megfelelő szolgáltatást  biztosít és ami a méreg  vannak  napok  hogy hol  televízió nincs   hol  internet nincs . De a Telekom  mobil előfizetője ként bízom a Telekom Optikai hálózatában  hogy jó  vagy jobb  de a nem tudok mit  mondani mert, eddig csak mobilomon  tapasztaltra tudok támaszkodni  mobil telefonon stabil  a internet ez biztos  de annyit lehet olvasni meg  hallani  a Telekom internet szolgáltatása  ilyen és olyan  hogy remélem  ha egyszer elérhető lesz a Telekom Új szolgáltatása hogy jobb mint a hol eddig ügyfél ként vagyok  most kérem válaszoljanak Köszönöm Elek Imre.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...