Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Segitség kérés


Mistvan

Kérdés

Szép napot.

Játszom egy játékkal az NCSoft Westnél. és fen áll egy probléma mindig ugyan akkor, kb mostantól este 10 ig, nem tudok bejelentkezni, vagy próbál letölteni valamit vagy ISP hibával leáll a NC Launcher 2, és ez a hiba a Telekomnál áll fen, mert minden telekomos barátomnál ezt a problémát tapasztalják. de más ország játékosnál nincs ilyen hiba.
Segítsetek kideríteni hol a probléma.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

Hello @Mistvan, ránéztem, a világ minden részéről panaszkodnak effélére, szóval szerintem klasszik játékszerver gond lesz. jó a cucc (feltételezem, különben nem játszanál vele), így egy-egy adott országban megszalad az érdeklődés, de a gazdik ezt nem követik. marad az ingyenes, cserébe korlátozott kapacitású nemzetközi routing, és előáll, amit te is tapasztaltál. ettől függetlenül a Té szerintem megnézi (szintén szerintem részletek kellenének még), de valószínűleg csak ennyit találnak, a tulaj pedig nem fog foglalkozni vele (a magyar egyébként is kicsi piac, bár van rá példa, hogy lehet jól csinálni, az én kínai-amerikai játékommal pl. soha nincs ilyen, igaz, szedik, és valószínűleg ilyenekre is tolják bele vissza a pénzt rendesen)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...