Ugrás a tartalomhoz
  • 0

promedic

Kérdés

3 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Kedves Professzor Úr! Nagyon köszönöm, hogy reagáltál a hasfájásomra, de ez sok mindent nem old meg. Először is ott kezdődik a probléma a TVGO-nál, hogy a feladatkezelőbe nem tölti be a TVGOQuickPlayer exe fájlt a program indításakor. Ezért manuálisan kétszer rákattintva lehet rávenni a telepített mappából. Node ezek után sem fog működni (ahogy látom többeknél is ez a helyzet) mert az NW. exe fájlt sem tölti be automatikusan, csak manuálisan. Ez az a jelenség, amikor azt kéri a progam, hogy töltsem le a playert és indítsam újra az oldalt. A központ egy nem túl barátságos levélben közölte, hogy tudnak a hibáról, de a szerintem nem munkamániás szakembereik dolgoznak a hiba javításán. A kezdő probléma után a következő. Miért áll le hat óra után? Ma direkt megvártam a híradó kezdetét, és mintha egy redőnyt húztak volna le, azonnal leállt a szolgáltatás. (értsd lefagy a kép és hang) El lehet azzal játszani egy ideig, hogy ide-oda váltogatok a csatornák között, akkor kb 1-1,5 percig megint nézhetővé válik, de ezután ismét lefagy, és ez megy KB éjfélig.

A milliárdos lehúzásról csak röviden:

Nem tudom milyen minőségben véded a Telekom mundér becsületét, de meg kell nézni az éves árbevételeket és az éves nettó nyereségeket a Telekomnál. Érdemes összevetni az általad citált szolgáltatási díjakat is más országokban működő Telekom díjaival és akkor értelmezhetővé válik számodra is az általam lehúzásnak minősített díjszabásokat. Egyébként az internet kapcsolatommal semmi baj, lásd lent.

Screenshot_2020-04-07 Speedtest by Ookla - The Global Broadband Speed Test.png

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Hello @promedic, kicsit részletesebben légyszi, mert ez alapján senki sem tudná megmondani. konkrétumok nélkül legfeljebb tippelni lehetne, hogy köze van hozzá a járványhelyzet okozta túlterhelésnek (boldog-boldogtalan a neten lóg), de az csak elméleti, én semmit sem veszek észre belőle, nálam hasít a net. rápróbáltam Tés mobil- és otthoni netről egyaránt, spéci laptop, spéci telók, több csatorna átpörgetve, és minden rendben. filmkölcsönzést nem néztem

Ekkor: 2020. 04. 04. at 21:37, promedic írta:

Nekem ne jöjjenek azzal, hogy túlterhelt a hálózat, mert milliárdokat húznak le az előfizetőktől.

naná, de ezt nem lehúzásnak hívják, hanem szolgáltatási díjnak. pont úgy, mint a világ bármelyik másik internet szolgáltatója. abból építik és üzemeltetik a hálózatukat ugyanis, így ennek köszönhető, hogy a galambpostáról áttérhettünk az internetre B|

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: teherwagon
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Szívesen @promedic, és igen, így van, de ezért kértem a részleteket, mert azok nélkül esélytelen közelíteni a megoldáshoz. az általad írtak alapján ez valóban valami általános TV GO bibinek tűnik, hiszen az interneted oké (tippre ezres koax, ami stabil), és a délutánt leszámítva a TV GO is megy (tehát nem beállítás/ hw/ sw zűr). ezek alapján ügyfélként sajna nem sokat tudunk tenni itt a fórumon érted, a Tét kellene keresned

jó hír, amit a többieknek is írtam, a Té dolgozik egy új TV GO-n. remélem, az jobb lesz a jelenleginél

Ekkor: 2020. 04. 07. at 19:57, promedic írta:

A milliárdos lehúzásról csak röviden:

Nem tudom milyen minőségben véded a Telekom mundér becsületét, de meg kell nézni az éves árbevételeket és az éves nettó nyereségeket a Telekomnál. Érdemes összevetni az általad citált szolgáltatási díjakat is más országokban működő Telekom díjaival és akkor értelmezhetővé válik számodra is az általam lehúzásnak minősített díjszabásokat. 

Té ügyfél vagyok, mint te, de érdekel a telefónia, így követem az általad írtakat (rendszeresen nézegetem a globális összehasonlító statokat is). pont azért írtam, amit írtam

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...