Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Számla


AndreaMariann

Kérdés

Tisztelt Telekom!

2020. 02. 26-án csomagot váltottam, beletettük az internet és tv szolgáltatást is a két telefonszámom, egy telefonrészletfizetésem és egy tv részletfizetésem mellé. Eddig 39 ezret fizettem havonta, de ez NEM csökkent, ahogy megígérték. Nem értem, hogy miért vágtak így át. 30%-al csökkennie kellett volna minden részletfizetésemnek és előfizetésemnek is. Szeretném, ha nem vernének át állandóan, nagyon unom. Kérem tisztelettel ennek ELLENŐRZÉSÉT. Köszönöm

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

1 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

Hello @AndreaMariann, szerintem a Magenta1-re váltottál, az ad 30 %-os havidíjkedvezményt (meglévő részlet nem változik, de ha akkor vettél is valamit, az olcsóbb, mint normál esetben). annyi biztos, hogy a februári váltás alapján a márciusi számlában már "Magenta 1 kedvezmény (30%)" sorok formájában látnod kellene a havidíj csökkenést (valószínűleg a februáriban is, de ott ugye csak pár napos, valószínűleg nem nagy összeg). mindenesetre ügyfélként itt a fórumon sajnos nem sokat tudunk ezzel kezdeni, keresd a Tét, ők megnézik, segítenek

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...